Facebook

Панно з мармурової мозаїки: жива легенда в вашому інтер'єрі

Вироби з мармуру цінувалися ще за часів Стародавньої Греції: його використовували при обробці храмів, будівель, будинків, купалень; мармурова мозаїка була незмінним атрибутом кожного будинку. Також з мармуру створювали статуї великих полководців, державних діячів, філософів. Чудові технічні і естетичні якості цього матеріалу стали приводом використовувати його для обробки і в сучасний час.

Натуральний мармур завжди асоціюється з достатком, розкішшю і елегантністю, недарма вироби з нього відносять до класу преміум і еліт. Видобуток цього мінералу і його обробка досить дорогий і тривалий процес, що безумовно впливає на ціну.

Панно з мармуру, плитка, стільниця, підлогове покриття привертають увагу природним і елегантним візерунком, приглушеним блиском. Натуральний камінь в інтер'єрі органічний і до деякої міри незвичайний. При створенні мармурового панно кожен камінь підбирають виходячи з його оригінального кольору, і знайти два однакових каменю в панно неможливо - природа неповторна.

Мармур в декорі

Мраморная мозаика от Clerys використовується у зовнішній і внутрішній обробці. Її обсяги залежать від фінансових можливостей замовника, оскільки коштує він недешево. Помилково припускати, що мозаїка зустрічається тільки у ванних кімнатах, хамамах, тематичних ресторанах і арках. Її можна побачити також в елітних магазинах, готелях, дорогих будинках і офісах.

Мармур вибирають справжні цінителі краси і природності. Вироби з цього матеріалу втілюють прагнення людини до єднання з природою, гармонію в душі. Досвідченим майстрам під силу створити унікальні мармурові панно, підбираючи камені і сюжет на замовлення. Тематика майбутнього художнього виробу може бути різноманітною: античні сюжети, абстракція або орнаменти.

Переваги мармурової мозаїки

Використання мармурових панно на протязі багатьох століть говорить про ряд незаперечних переваг:

Різноманітність. Величезний асортимент здатний задовольнити бажання кожного, чим і користуються виробники при створенні декоративних шедеврів.

Строк служби. Речі з мармуру міцні і довговічні, здатні десятиліттями зберігати свої властивості, не втрачаючи привабливості. Так, деякі декоративні панно збереглися до наших днів ще з часів Стародавньої Греції.

Сфера використання. Вироби з цього каменю можна побачити на вертикальній / горизонтальній поверхні, ними декорують різні елементи в житлових і офісних будівлях і т. п.

Вогнетривкість. Вироби з натурального каменю не бояться високих температур і вогню, навіть після їх впливу зберігаючи свої якості.

Безпека. Це екологічно чистий матеріал, при обробці якого не виділяється ніяких токсичних і шкідливих речовин. Їм можна облицьовувати квартири і будинки, дитячі установи.

Стійкість до вологи. Мармур використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю: хамам, баня, ванна кімната, сауна.

Легкість у догляді. Вироби з нього не вимагають особливого догляду, досить час від часу протирати їх вологою серветкою, без додаткової побутової хімії.

в Облицювання Переглядів: 1056 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023