Facebook

Який бетон краще підходить для будівництва

При будівництві будь-якого об'єкта має величезне значення використання якісних будматеріалів. Напряму це відноситься і до бетону. Прийнято вважати, що товарний бетон найякісніший, так як проводиться на бетонному заводі з точним дотриманням всієї технології виробництва.

Основна проблема в цьому випадку - забезпечення доставки безпосередньо до місця будівництва. Справа в тому, що привезти товарний бетон, можна тільки використовуючи спеціальний транспорт, так як інакше бетон швидко затвердіє і стане непридатним до використання. Однак розрахунки фахівців показують, що при будівництві фундаментів, зведенні перекриттів, доріг, стін і безлічі інших компонентів найкраще купити товарний бетон, адже виробництво товарного бетону налагоджено на кількох заводах по периметру міст, і по всій області, що дозволить не витрачати занадто багато коштів на доставку будматеріалу до об'єкта.

Придбати бетон можна на сайті http://eurotransbeton.ru, причому якість бетону буде відмінною.

Основну увагу потрібно приділяти умовам доставки. Звичайно, якщо ви не будете користуватися для цього своїм транспортом. Деякі підрядники ігнорують товарний бетон, намагаючись заощадити, і наймають робітників, для виробництва суміші прямо на об'єкті. Фахівці будівельної галузі вкрай не рекомендують заощаджувати подібним чином.

Сам ефект економії практично сходить нанівець, після того як доводиться наймати додаткових робочих, а ось якість такого бетону може бути дуже низьким, адже ні про яке дотримання технології виробництва в даному випадку мови бути не може. Найкраще користуватися традиційними матеріалами і замовити бетон з доставкою, в кінцевому підсумку такий підхід буде більш вигідним. Чому ж така велика різниця і товарний бетон набагато якісніше самопального? Причин кілька, наприклад, на заводі контролюють домішки в піску і цементі на потрібному рівні. Важливо контролювати зерновий склад щебеню, це прямо позначається на міцності бетону, як і величина піщинок.

Сподіваємося, що стаття була корисною для вас і ви знайшли відповіді на всі свої запитання.

в Будівельні матеріали Переглядів: 354 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 24 лютого 2020