Facebook

Як вибрати лазерні нівеліри - рекомендації

Неможливо побудувати будинок без його зразкового задуму, і це нереально зробити без вимірювальних пристроїв. Про це знали ще предки і використовували такі інструменти, як рейковий рівень і гідроотвес.

Таким способом перевірялися вертикальні і горизонтальні площини.

Лазерний нівелір є вимірювальним приладом при будівництві будинку. Вибір лазерного нівеліра тут залежить від його можливостей, площини, яку він може вибудувати.

Але про все по порядку. Вибір лазерних рівнів легко величезний: безліччю компаній випускається багато різноманітних нівелірів. Всі вони мають відмінну від інших моделей конструкцію, цінової призначення і сегмент.

Лазерні рівні можливо розбити на 3 основних типи: лінійні; ротаційні; точкові. Практичні поради Перед тим як вибрати лазерний рівень (або легко лазер), потрібно задатися питанням, яку роботу необхідно виконати, яким буде кількість даної роботи?

Якщо судити з відгуків, в разі якщо робота буде проводитися на дому або дачі, то в повній мірі підійде самий нескладний нівелір - рейковий. Даний прилад вдалий через власну низьку ціну.

Само собою зрозуміло, він не має можливості похвалитися власними інноваційними функціями, але для простенької роботи він в повній мірі придатний. Пристрої лазерного рівня. Величезними функціональними можливостями володіють досвідчені нівеліри.

Спеціально для досвідчених моделей існують триноги, якісь дозволяють кругового проектування. Досвідчені лазерні рівні зможуть створювати різні проекції: хрестик, точка, промінь (вертикальний і горизонтальний), і лінії по різних кутах, прямі і похилі.

Що ж стосується самого дорогого устаткування, то це ротаційні нівеліри. Їх функціональність дозволяє проектувати разом пара ліній на будь-якій висоті.

Такі можливості чудово підійдуть для досвідченого монтажу, але в разі якщо ваша мета такої немає, тоді не рекомендується марно витрачати гроші і вибирати даний варіант. Повернутися до змісту Визначаємося з вибором лазерного рівня Відштовхуватися потрібно від кількості площин, що здатний вибудувати лазери.

Практичний досвід показує, що велика кількість площин не потрібно, значно частіше вистачає дві перпендикулярні площині. Хорошим критерієм для вибору допомагає функція вимикання непотрібної лінії.

Крім того, що така функція надасть допомогу заощадити електрику, так ще й зменшить ризик потрапляння променя на сітківку ока. При виборі лазерного нівеліра орієнтуйтеся на дальність і точність вимірювань.

в Інструмент Переглядів: 1939 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022