Facebook

Кашировані коробки: особливості та переваги

В даний час досить поширене використання кашированих коробок. Такі вироби мають велику кількість переваг, наприклад, здатні надати грубої упаковці вишуканий зовнішній вигляд.

На ринку реалізуються моделі з різними формами. Якісні коробки на замовлення пропонуються на сайті на сайте gofromir.ru і ви можете придбати їх за вигідними цінами вже зараз.

 

Чим цікаві кашировані вироби?

Варто відзначити, що матеріал, з якого виготовляється така тара, має високі показники жорсткості. Це обумовлено тим, що при створенні коробки застосовується микрогофрокартон. Він служить в якості основи. Людина може бути повністю впевнений, що товар не пошкодиться під час транспортування. При виготовленні тари використовуються лайнери високої якості. Зображення на матеріалі мають відмінний зовнішній вигляд, вони практично не вигоряють на сонці. Кашировані коробки відрізняються високою екологічністю. Вони не нашкодять речей і товарів. Допускається зберігання продуктів харчування.

В якості основи також можуть використовуватися переплетений картон і пластик. На таких матеріалах фіксується лайнер, представлений вигляді дизайнерського паперу. Сучасні друкарні пропонують нанесення будь-яких зображень, які надасть замовник. Це і індивідуальні фотографії, і спеціальні написи, і логотипи компаній. Товщина лайнера становить не більше двох міліметрів, а основи - залежить від експлуатаційних особливостей. Найбільш поширена товщина - 4 мм. Вартість коробок невисока. Їх зможуть собі дозволити як бізнесмени-початківці, так і приватні особи із середнім доходом.

Варто відзначити, що кашированная тара має високі показники міцності, відмінний зовнішній вигляд, захищена від вологи.

Товщина матеріалу, що застосовується при виготовленні основи, становить близько 4 мм, а лайнера - не більше 2 мм. Параметри залежать від особливостей експлуатації. Вартість тари невисока, її зможуть собі дозволити люди з середнім доходом. Купувати кашировані коробки рекомендується у тих виробників, які готові надати гарантію на реалізовану упаковку.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася.

в Все для дому Переглядів: 210 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 17 січня 2019