Facebook

Що вибрати для будівництва: бензопилу або електропилку?

Власники приватних будинків і дачники стикаються часом з необхідністю виконання різних робіт по дереву. Безумовно, для рубки дров або спилювання дрібних сучків можна використовувати ножівку або сокиру. Якщо ж потрібно ставити зруб або пиляти дерева, то потрібно купити бензопилу або електропилку. Давайте розглянемо деякі рекомендації, як робити правильний вибір.

Компактність і мобільність

Основною перевагою, яким володіє бензопила, є її портативність. Крім того, такий інструмент:

  • незалежний від наявності мережі;
  • можна використовувати в різних місцях.

Проте, щоб підготуватися до її експлуатації, необхідний певний проміжок часу, так як потрібно приготування паливної суміші. Застосовувати бензопилу ви зможете в будь-яку погоду, але при низькій температурі повітря у неї можуть виникати проблеми з заводом.

Друзі сайту: ви можете також купить бензопилу недорого в магазині lt-group.com.ua

Важливою перевагою електропили є простота її експлуатації. Проте є певні ситуації, наприклад, коли висока вологість або на вулиці дощ, користуватися таким інструментом не рекомендується. Це агрегат, який найкращим чином працює в закритому приміщенні. Найсерйознішим недоліком електропили є її залежність від струму.

Мобільність і область застосування

Електропила - це побутовий інструмент, який важить менше, ніж будь-яка модель бензопили. За потужністю таке обладнання є порівнянним з бензиновими моделями. При цьому напівпрофесійна та професійна бензопильної техніка, природно, має набагато більшою потужністю. Якщо ви хочете будувати будинок, то купити пилку буде кращим варіантом. Тим більше якщо мова йде про роботу з щільними сортами деревини. У будь-якому випадку, щоб використовувати той чи інший вид техніки, необхідні деякі навички і знання. Це важливо, щоб при експлуатації пилки не виникало небезпеки для вашого здоров'я.

в Інструмент Переглядів: 3182 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023