Facebook

Кабель ААБл - характеристики і область застосування

Силові кабелі, що відносяться до марки ААБл (кабелю з наявністю алюмінієвих жил і алюмінієвої або свинцевої оболонки) мають мідні або алюмінієві токо провідні провідники (тобто жили) з наявністю спеціальної ізоляції, яка виконана з паперу електро технічного сорту, яка спеціально ретельно просякнута композитним в'язким складом. Такі кабелі виготовляються в 2-х варіантах - з присутністю захисних покривів і без них.

Кабель ААБл (алюминиевый кабель) призначається для нормального забезпечення передачі і подальшого розподілу електричної енергії. Такого типу кабелі можуть прокладатися (монтуватися) в грунті землі (проте це з урахуванням того, що буде присутня середня або низька корозійна активність ґрунтового середовища).

Кабелі ААБл в основному, призначені для експлуатації в сухих приміщеннях, на відкритому повітрі, в частково затоплюваних або сирих приміщеннях, з наявністю високої, середньої або низької корозійної активності, а також в кабельних підлозі поверхах, каналах, колекторах, шахтах, в виробничого типу приміщеннях, на мостах і технологічних естакадах, з урахуванням високої ймовірності того, що в ході експлуатації кабелів можливе їх механічне пошкодження. Тобто варто відмітити той факт, що цей тип кабелю є досить міцним і його важко пошкодити, саме тому його застосовують у багатьох випадках.

Також дані кабелі ААБл використовуються для монтажу в пожежо небезпечних приміщеннях, і зонах, що відносяться до вибухонебезпечних (клас - В-IIа і В-Іб). При одиночній прокладці, даний тип кабелів не поширює горіння. Кабель ААБл може сміливо застосуються в холодному або помірному кліматі, а також призначений для прокладання на похилих і вертикальних ділянках трас, без присутності обмежень різниці самих рівнів. Даний вид кабелів ніяк не піддається розтягуючим навантажень, проте як альтернативу - можна АППВ купить, адже цей тип кабелю також відрізняється високою стійкістю до механічних ушкоджень і може застосовуватися в різних сферах.

До вибору кабелю потрібно підійти з усією серйозністю, адже хибний вибір може в майбутньому принести багато проблем. Враховуючи особливості прокладання таких кабелів, їхня заміна є досить проблематичною та дороговартісною, тож потрібно відразу враховувати середовище, відповідні навантаження, спосіб використання кабелю, щоб уникнути ймовірних пошкоджень чи неправильного функціонування.

в Електрика Переглядів: 2576 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019