Facebook

Спліт-системи та кондиціонери Panasonic

Побутова техніка даного виробника вже давно відома українському споживачеві. Засновник компанії Panasonic був восьмою дитиною в сім'ї, через відсутність грошей не отримав належної освіти, і був змушений влаштуватися на роботу в компанію Electric Light, де усвідомив перспективи розвитку електротоварів. Він відкрив свою маленьку фірму в 1918 році.

Сьогодні Panasonic виріс в глобальну корпорацію, чий вибір вражає уяву - це безліч побутових приладів, телевізори, пилососи, холодильники і багато іншого. Заслуженою любов'ю користуються спліт-системи фірми Panasonic, вони поєднують в собі новітні технології, і незмінно високу якість. За це вони і заслужили любов в нашій країні.

Постійний пошук, новаторство і не бажання залишатися на місці дозволяє Panasonic утримувати лідируючі місця на ринку кондиціонування. Дезодоруючі, антибактеріальні і антипилові фільтри, якими оснащуються моделі спліт-систем цього виробника, а також іонізатори повітря і генератори кисню допоможуть квартирі або офісу знайти комфортну атмосферу.

Переваги

Ви напевно помічали як приємно і вільно дихати перед дощем, або коли ми знаходимося поруч з джерелом негативних іонів, наприклад перебуваючи поруч з природним фонтаном? Вважайте, що тепер і у вас є такий фонтан - спліт-системи з функцією іонізації повітря позитивно позначаться на вашому здоров'ї. Такі моделі Panasonic на arctic.lviv.ua коштують дуже дешево і будуть відмінно працювати протягом довгих років.

Наведемо ще одну дуже корисну в наші дні функцію спліт-систем - це генератор кисню. Завдяки цьому повітря в приміщенні буде завжди насичене киснем, і буде надавати сприятливу дію на організм.

Низький рівень шуму внутрішнього блоку і нова лінійка компресорів спліт-систем цього виробника допоможуть вам і вашим сусідам забути про шум і насолодитися комфортним сном протягом всієї ночі.

Всі ці переваги роблять спліт-системи Panasonic бажаними в будь-якому будинку, а надійність, яка перевірена роками і відомий бренд дають упевненість в тому, що погода у вашій маленькій «країні» буде завжди на вищому рівні!

в Все для дому Переглядів: 2749 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023