Facebook

Покрівля з гнучкої бітумної черепиці

Гнучка черепиця, яка користується підвищеним попитом при проведенні різноманітних будівельних робіт.

Гнучка черепиця відноситься до категорії зручних покрівельних покриттів. Її використовують навіть для тих варіантів даху, у якій дуже складна форма. Цей матеріал є відносно недорогим. До того ж укладати його досить просто. Ще однією важливою перевагою гнучкої черепиці є тривалий термін її використання.

Ці пластини відрізняються підвищеною гнучкістю, тому для монтажу черепиці не потрібно тривалих витрат часу. Слід також зазначити, що пластини гнучкої черепиці відносяться до категорії багатошарових матеріалів. Перший шар є підкладковим. Це така спеціальна плівка або піщана посипання. За допомогою цього шару відбувається повноцінний захист пластин черепиці від можливого, небажаного склеювання.

Треба відмітити, що битумная черепица досить хороша та надійна покрівля і може застосовуватися в широкому спектрі будівництв.

Ще один додатковий гідроізоляційний шар виготовлений зі спеціальної бітумної маси. За рахунок цієї маси гнучка черепиця набуває певні водонепроникні якості. У більшості випадків бітум може володіти поліпшеними показниками. Наприклад, за рахунок окислення матеріалу забезпечується його підвищена зносостійкість. За допомогою СБС-еластомеру підвищується довговічність і еластичність використання бітумної черепиці.

Що стосується третього основного шару, то це надійне біостійка неткане полотно, яке виготовлено з сучасного поліестеру або скловолокна. Ці шари знаходяться між відповідними ізолюючими шарами. За рахунок тканини основи стає можливим забезпечити для бітумної черепиці необхідний рівень міцності. Це має важливе значення для того, щоб переконатися, що така черепиця витримує розрив. Додатковий четвертий шар виглядає у вигляді спеціальної посипання, яка виготовлена ​​з міцної, кам'яної крихти. Такий шар використовують для того, щоб надати цій черепиці відповідний декоративний вигляд. За рахунок цього відбувається відображення частини сонячних променів. Завдяки перерахованим позитивним якостям бітумна черепиця користується підвищеним попитом для сучасних будинків.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2995 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023