Facebook

Сам собі майстер: які матеріали знадобляться для укладання керамічної плитки

Ви визначилися з керамічною плиткою та наважилися вкласти її власноруч? Лишилися дрібниці: скласти список матеріалів, необхідних для якісного виконання всіх ремонтних робіт.

 

ГРУНТІВКА – ПЕРША У СПИСКУ

Саме вона дозволяє підготувати стіни до нанесення клею для плитки. Грунтівка знежирює, очищує та вирівнює стіни, водночас, забезпечуючи краще зчеплення плитки з поверхнею та запобігаючи утворенню цвілі і грибка в майбутньому. І саме від поверхні залежить вибір суміші. Якщо ви плануєте укладати плитку на цегляну, бетонну чи поштукатурену стіну – варто обирати акриловий ґрунт. Хочете облицювати металеву поверхню – зверніть увагу на алкідну грунтівку. А мінеральна – стане чудовою основою для укладки на гіпсокартон. Маєте додаткові питання чи сумніви? Проконсультуйтесь з продавцями магазинів «Плиточка», щоб обрати оптимальний варіант суміші!

КЛЕЙ ПІД ПЛИТКУ

Клеєві суміші, які розводять водою у пропорціях, вказаних на упаковці виробником, діляться на два головні види: для зовнішніх і внутрішніх робіт. Вочевидь, перші, морозостійкі, будуть доречними в облицюванні фасадів, другі можна сміливо застосовувати всередині приміщення. В деяких випадках має значення еластичність клею – вона має бути досить високою, якщо ви зібралися укладати плитку на утеплену підлогу. Окремі види сумішей варто обирати для укладання плитки-мозаїки – які саме, підкажуть консультанти магазинів «Плиточка».

БЕЗ ХРЕСТИКІВ НІЯК

Хрестики призначені для створення швів між плиткою однакової товщини. Вони бувають найрізноманітніших видів: від стандартних до так званих 3d-хрестиків, які вирівнюють не тільки шви, а й глибину укладання плитки. Для стін професіонали рекомендують обирати хрестики розміром від 1,5 до 2-х міліметрів. Для підлоги – на міліметр ширші.

ФУГИ – ТЕ, ЩО ТВОРИТЬ ДОВЕРШЕНІСТЬ

Фуги бувають двох основних видів: цементні та епоксидні. Перші підходять практично для будь-яких приміщень, а другі гарантують підвищену міцність, тому рекомендовані для використання на кухонних фартухах чи в басейнах. До того ж, фуги можуть відрізнятися за складом в залежності від товщини шва – що товщим він буде, то більше піску міститиме матеріал.

Як бачите, список необхідних матеріалів не такий вже й великий. І ви можете купити грунтівку, купити клей та купити фугу – все й одразу у магазинах ПЛИТОЧКА. Тут завжди широкий вибір від кращих виробників, завдяки яким ваш ремонт буде гарантовано вдалим і легким.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1007 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023