Facebook

Декоративний (архітектурний) бетон: властивості і сфери застосування

У сучасному будівництві велике значення надається створенню певного стилю з використанням декоративних покриттів. Виконані з натуральних або штучних матеріалів, такі покриття відмінно вписуються в архітектурно-ландшафтні ансамблі і гармонійно доповнюють стиль архітектурних споруд. І якщо природні матеріали вимагають постійного догляду, то що імітують - дуже зручні у використанні і радують око своєрідністю стилю.

   Декоративний бетон вже більше сотні років успішно заміняє оброблений камінь, гіпс і шамот на ринку будівництва. Для того щоб задовольнити всі вимоги і запити покупців, виробники почали випускати архітектурний бетон (декоративний), який відрізняється високою якістю і міцністю.

До речі, на сайті kamsaddeco.com ви можете знайти велику кількість цікавих та корисних матеріалів про виготовлення виробів з декоративного бетону.

   Він підходить для створення лицьових поверхонь великих розмірів, зовнішніх і внутрішніх панелей, сходових майданчиків, ступенів, підвіконь і так далі. Також декоративний бетон застосовують для створення унікальних архітектурних форм: колон, пілястрів, порталів, облицювання стін і цоколів, збірних і монолітних плит. Особливою популярністю цей різновид штучного облицювального каменю користується в сфері створення дорожніх покриттів. Архітектурний бетон прекрасно замінює не тільки звичайне бетонне покриття та тротуарну плитку, але і справжній камінь.

   Прогресивні технології створення бетонних покриттів для декоративного оздоблення допомагають змоделювати тонкість і якість натуральних матеріалів або тих, які вже не виробляють. Це властивість широко використовується в реставраційних роботах і створенні історично вірного оточення.

   Фактуру декоративного бетону надають за допомогою спеціальних інструментів для обробки поверхні. Особливо важливий склад суміші, тому всі компоненти підбирають з особливою уважністю. Існує близько 300 видів фактур і більше 20 основних пігментів, змішуючи які можна отримати безліч фарб. Різноманітність форм дає можливість зробити покриття у вигляді кругляка, плитки, каменю, цегли або сланцю, а величезна колірна гамма дозволяє надати покриттю будь-який відтінок. Застосовуючи різні способи обробки можна зімітувати гладку поліровану поверхню, рельєфний орнамент або навіть дерев'яну кору.

   Естетичні властивості декоративного бетону дають простір для творчості самому сміливому дизайнеру і архітекторові. Крім цього, такий матеріал дуже практичний і не вимагає додаткової обробки. На відміну від звичайних бетонних плит і асфальту, він має високий ступінь міцності і стійкий в умовах підвищеної агресивності середовища. Цей унікальний матеріал володіє непроникністю для вологи і нафтопродуктів, тому на ньому не буде ніяких слідів від бензину, масла або розчинника. Бетон витримує великі перепади температур, легко миється, стійкий до впливу ультрафіолетових променів, не ковзає під ногами і колесами, і не вицвітає.

   Завдяки своїй довговічності, декоративний бетон захищає зовнішній шар бетонних і залізобетонних покриттів від пошкоджень при механічних і атмосферних впливах.

   Технічні характеристики архітектурного бетону в рази перевищують якість звичайного. Це пов'язано з особливим складом матеріалу, в який входять спеціальні добавки. Додаткове значення має і спосіб заливання розчину. Такі якості декоративного бетону дають йому величезні переваги перед іншими матеріалами, особливо в укладанні дорожнього покриття. Натуральна кам'яна порода набагато важче набуває потрібної форми.

   Технічні та естетичні властивості декоративного бетону вдало доповнюються приємною ціною в порівнянні з натуральними матеріалами. Останнім часом для облаштування пішохідних доріжок і тротуарів часто використовують сланець. Строката забарвлення зробила його улюбленим матеріалом у будівельників. Але, не дивлячись на красу і зручність у використанні, на великих ділянках його використання нерентабельно. У той час як декоративний бетон дозволяє робити унікальне колірне покриття високої міцності, як для під'їзних шляхів, так і для доріжок біля басейну.

   Декоративний бетон - це практичний, зручний і міцний матеріал для будь-якого покриття. Завдяки своїй надійності і різноманітності фарб, він стане чудовою прикрасою як для затишного дворика на дачі, так і для елітного заміського клубу або паркування міського офісу.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2256 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023