Facebook

Як правильно вибрати вітрогенератор?

Якщо ви вирішили для себе придбати вітрогенератор, значить, вам необхідно знати про основні критерії правильного вибору такого типу пристрою. В першу чергу необхідно пам'ятати про такий важливий чинник, як вибір вітрогенератора повинен здійснюється виключно за кіловат-годинах за місяць.

Адже однокіловатний вітряк зможе без особливих проблем забезпечити ваш будинок, якщо до нього додати шестікіловатний інвентор, але необхідно при цьому враховувати той факт що приблизно двадцять відсотків електроенергії може загубитися в акумуляторах. Але не варто відразу ж кидатися і закуповувати обладнання з досить великим запасом, так як це справа далеко не з дешевих і може вам влетіти в пристойну суму. А навіщо платити більше за те, що вам може навіть не знадобиться.

Для того щоб правильно вибрати вітрогенератор для своїх потреб вам в першу чергу просто необхідно визначиться з тим, скільки приблизно електроенергії у вас йде за один місяць, дізнатися яка приблизно середня швидкість вітрів саме у вашій місцевості, про провести підрахунки загальної необхідної потужності для обладнання яке встановлено у вас вдома.

До речі, на сторінці http://grand-overon.in.ua/vetrogeneratory.html ви можете вибрати та придбати вітрогенератори за доступними цінами.

Але також потрібно не упускати з своєї уваги і такий факт що практично завжди для того щоб отримати необхідний обсяг електрики, яку виробляє вітряк, необхідно пам'ятати і про площі на якій він працює, і площі безпосередньо максимального перетину самого електричного двигуна вітряка. Для того щоб забезпечити наприклад кілька лампочок. Холодильну камеру. Електричного чайника і телевізора, діаметр вітряка який все це має забезпечувати повинен обов'язково бути не менше 2, 5 метрів з розрахунку на середню силу вітру в даній місцевості.

До того ж в обов'язковому порядку ви повинні пам'ятати і про те, що особливу увагу потрібно обігнати не тільки самому ВЕУ, тобто його потужності, а й швидкості при якій дана потужність зможе бути реалізованою в реальних умовах. Так що при покупці установки вам необхідно пам'ятати і про те, що продавцю важливо саме продати його товар усіма можливими способами, і для цього вони часто просто завищують ці показники. Саме з цього вам необхідно самостійно визначити реальну потужність установки, скориставшись дуже простий призначеної для цього формулою. Для цього ви можете використовувати як літературу, так і мережу інтернет.

в Інженерні системи Переглядів: 2781 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 20 жовтня 2018