Facebook

Вибір квартирних теплолічильників

Ви хочете дізнатися, який теплолічильник вибрати для Вашого випадку? Незважаючи на те, що велика кількість присутніх на ринку лічильників і розподільників тепла може насторожити, все досить просто, і всі прилади подібного роду можна легко класифікувати. Радимо дочитати цю статтю до кінця, і тоді Ви знайдете відповідь на дане питання.

Варто пам'ятати про те, що теплолічильники бувають різними: в залежності від умов експлуатації варто віддати перевагу тим варіантам, які дозволять отримати максимально точні показники. І якщо для приватних будинків більше підійде ультразвукової теплолічильник, то в багатоквартирному будинку установка подібного типу лічильників може привести до переплати внаслідок похибки в розрахунках.

Від розводки системи опалення теж багато що залежить. У разі, якщо в будинку горизонтальна розводка, вибір лічильників значно збільшується. В іншому випадку, згідно із законодавством, можна встановити тільки розподільники тепла. На щастя, останні встановлюються на радіатор без проведення робіт з трубами теплопостачання.

Теплолічильники бувають:

  • вихровими,
  • механічними,
  • ультразвуковими,
  • і магнітними.

в залежності від того, за яким принципом вони працюють. Найпростіші - механічні. В цілому, в питанні того, який теплосчетчик Apator вибрати, варто орієнтуватися на характеристики теплолінії.

У разі, якщо у Вас виникли труднощі в тому, який теплолічильник вибрати на багатоквартирний або в приватний будинок, не впадайте у відчай. Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть Вам вибрати теплолічильник для будинку.

Спочатку складно розібратися в тому, які бувають теплолічильники. Ціна, елементи, тип установки - все це складно відразу структурувати і зрозуміти, який з них підходить у Вашому випадку.

Теплолічильники: якими вони бувають

По-основному, теплолічильники поділяються на типи в залежності від того, який елемент використовується для обліку споживаного тепла. Давайте дізнаємося про це докладніше в описі типів теплолічильників.

Електромагнітний теплолічильник. Такий тип лічильників працює за рахунок електромагнітної індукції. Вони відрізняються відносною стабільністю і стійкістю до довготривалої експлуатації.

Ультразвуковий теплолічильник. У них вимірювання проводяться за рахунок зміни часу проходу ультразвукових сигналів через рідину. Одним з мінусів цього типу лічильників можна назвати чутливість до забруднень труб. Чиста вода, що тече по чистим трубах - ось запорука коректних вимірювань.

Механічний теплолічильник. Незалежно від підтипу, самий невибагливий теплолічильник. У ньому немає дефектів, які можуть зустрітися в інших типах лічильників. Найбільш дешевий варіант, за одним мінусом: перед таким лічильником потрібен фільтр.

Вихровий теплолічильник. Працює через зчитування вихрових потоків, що утворюються за перешкодою. Даний тип лічильників дуже чутливий до різких змін швидкості руху води. Проте, він не чутливий до відкладень в трубах і різних домішок в самій воді.

Таким чином, теплолічильники бувають різних видів і мають різну чутливість до води, її складовим і до чистоти труб. Визначити точно тип лічильника теплової енергії Вам допоможуть наші працівники.

в Все для дому Переглядів: 562 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 24 лютого 2021