Facebook

Саджанці плодових дерев і кущів - як вибрати?

Скоро вересень, а це значить, що щасливих садівників чекають нові турботи. Потрібно підготувати грунт, потім купити і посадити саджанці на ділянці з хорошим вибором місця під посадку і підготовкою грунту.

Підготовка ґрунту

На початку під дерево або кущ потрібно підготувати грунт, але перш, ніж її готувати, слід вибрати оптимальний ділянку. Звичайно, це повинен бути дільницю, відкриту для сонця з одного боку, а з північного боку щоб був захищений від холодних вітрів. Таким захистом може стати паркан, стіна будинку або широкий чагарник з щільною листям.

Якщо місце вибрано, треба з'ясувати склад грунту (віддати грунт на аналіз в лабораторію) і дізнатися рівень знаходження грунтових вод, звіряючись з картою місцевості. Карта вам покаже рівень розташування грунтових вод, завдяки цьому рослини не будуть гинути якщо їх будуть висиджувати на одному місці.

До речі, продать или купить саженцы ви можете на сайті plodovito.ru просто зараз.

Рослини висаджувати потрібно на схилі південного орієнтування з ухилом не більше двох градусів і обов'язково поперек схилу, проба з лабораторії дасть рівень кислотності грунту і кількість азоту, фосфору і калію. Якщо все в нормі і рівень грунтових вод не вище 2 м до поверхні грунту, то можна починати підготовку грунту.

Спочатку треба перекопати землю з видаленням всіх бур'янів. Але перед цим на поверхню ділянки треба розсипати добрива, краще всього підійде відро гною і по столовій ложці нітроамофоски. Потім все ретельно перекопати. Через тиждень грунт готова і можна купувати саджанці.

Купівля саджанців

Саджанці варто купувати тільки в розпліднику. Що можна посадити на ділянці? На ділянці можна посадити суницю, іргу, кущі смородини, агрус, жимолость, яблуні, грушу.

Як правильно вибирати саджанці

Суниця. Якщо все листочки зелені, а коренева система добре упакована, значить все в порядку.

Ірга. Іргу можна перевірити так: треба зігнути як цибуля, втеча: якщо він не зламався, а згинається то це означає що кущ живий і здоровий.

Між іншим, якщо вас цікавить ландшафтный дизайн цена, ви можете перейти на сайт, на якому є більш детальна інформація.

Смородина. Тут теж особливо можна не розглядати, тому що при посадці вся наземна частина зрізається. Спочатку треба зрізати частину втечі-його середина повинна бути зеленою і живий, якщо вона темна, то там мешкає стеклянница і таку смородину брати не треба. Подивитися треба на корені, вони повинні бути без розривів і наростів.

Агрус. Коренева система і надземна частина повинні бути живими і здоровими. З колючками треба бути обережніше, через них виходять хворобливі занози.

Жимолость - це одна з перших весняних ягід, надземна частина ламка, але це не страшно. Щоб перевірити чи все в порядку з саджанцем, треба злегка вщипнути за нирку, якщо під нею виявиться зелений лист, то кущ живий. І природно коріння не повинні бути сухими і мати обривів.

в Сад і дача Переглядів: 1525 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022