Facebook

Як правильно вибрати терморегулятор для теплої підлоги в квартирі?

Терморегулятор для теплої підлоги - спеціальний прилад, який дозволяє контролювати і регулювати ступінь нагрівання не тільки статі.

Недостатньо встановити теплу підлогу у своїй квартирі. Потрібно ще зробити выбор терморегулятора для теплого пола, який дозволить контролювати температурний режим в приміщенні. Крім цього, терморегулятор можна бути приєднаний до системи «розумний дім», яке сьогодні користуються багато людей. Прилад може виконувати безліч корисних функцій, що підвищує рівень комфорту в будинку.

Термостат для теплої підлоги

Як правило, прилад встановлюється в приміщенні на висоті 0,8-1,2 метра від підлоги. Для цього використовується коробка розеточного типу. Є прилади, для яких необхідна коробка полуторного розміру. Однак не варто переживати, адже зазвичай дана коробка продається разом з приладом.

Термостати за способом установки можуть бути двох видів:

1) З виносним датчиком, який встановлюється безпосередньо в тепла підлога, між обігрівальними частинами.

2) З вбудованим датчиком. Він знаходиться безпосередньо в пристрої і здатний вимірювати температурний режим повітря в приміщенні.

Якщо ви придбали терморегулятор з виносним датчиком, то датчик слід убезпечити від будь-яких пошкоджень перед установкою в підлогу. Можна придбати поліпропіленову трубку, яка прекрасно захистить пристрій. Важливо, щоб датчик міг легко рухатися по цій трубі. Якщо трапиться непередбачена ситуація і датчик перегорить, то його можна буде без праці дістати з труби і замінити новим приладом.

Термостат дає можливість налаштувати температурний режим статі в районі 20-35 градусів за Цельсієм. Найбільш комфортна температура для підлоги складає близько 26-28 градусів за Цельсієм. Настійно радиться не ставити температуру вище, якщо підлогове покриття дерев'яне.

З кожним роком термостати стають все більш функціональними. Вже давно на ринку можна знайти пристрої з інфрачервоними датчиками, що дозволяють змінити температурний режим статі. Деякі прилади продаються відразу з двома датчиками. Один датчик дає можливість виміряти температурний режим повітря, а другий пристрій дозволяє виміряти температурний режим статі.

в Все для дому Переглядів: 1229 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023