Facebook

Навіщо потрібна якісна фурнітура для міжкімнатних дверей?

Рідко хто при виборі міжкімнатних дверей звертає увагу на якість фурнітури, що додається в комплектації. Проте, саме від її міцності залежить, як довго прослужить обрана конструкція. Ручки, петлі і замки - це деталі, завдяки яким наші двері закриваються і відкриваються. Крім того, дверна фурнітура є ще і ефектним декоративним елементом. Тому підбирати її потрібно відповідно до колірної гами, загальним дизайном дверного полотна і навіть з урахуванням стилю інтер'єру.

Досить широко на сучасному ринку від численних виробників представлений асортимент фурнітури для міжкімнатних дверей. Якщо Вам поставлять запитання: як встановити двері, то відповідь виникає одразу - досить викликати фахівця. Однак якщо Вас запитають: як з усього достатку вибрати красиву і якісну фурнітуру, від відповідь вже не буде таким очевидним. При виборі дверной фурнитуры в Hafeleshop.com.ua в першу чергу слід звертати увагу на три позиції: ручки, петлі дверні та засувки (замки). Будь-який виробник, будь то європейська відома марка або вітчизняна компанія, випускають фурнітуру як елітних, так і фурнітуру бюджетних варіантів. Однак економити на фурнітурі все ж не варто.

Ручки для міжкімнатних дверей, як правило, виготовляють зі сталі, латуні або алюмінію. Міцніше ручки зі сталі, з цієї причини вони і стоять трохи вище. Також на вартість впливає обробка матеріалу, і для виготовлення сталевих ручок вона дорожча, і при цьому вимагає спеціального обладнання.

Петлі, в свою чергу, виробляють зі сплавів різних металів, покритих латунню і нержавіючої сталі. Алюміній і його аналоги не використовуються, оскільки на петлі завжди максимальна навантаження і для цього потрібен матеріал з високою жорсткістю. Також петлі розрізняються за способом знімання двері, адже вони бувають навісні і завіси. Відзначимо, що вибір на користь одних чи других ніяк не впливає на міцність.

Замки в міжкімнатних дверях більше несуть декоративний характер. Однак їх якість його функціонування впливає на основні функції конструкції. Тому, роблячи вибір на користь тієї чи іншої двері, зверніть увагу на спосіб замикання і справність замків.
Підібравши якісну і красиву фурнітуру до міжкімнатних дверей, Ви гарантуєте їй естетичний вигляд і довгий термін експлуатації.

в Вікна і двері Переглядів: 972 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022