Facebook

МДФ плити: особливості застосування

МДФ (Medium Density Fiberboards) - так називається деревоволокнистих плит середньої щільності, вона виготовляється з деревних волокон і сполучного компонента -лігніна. Дана суміш піддається обробці шляхом пресування під високим тиском з використанням особливого температурного режиму і в результаті виходить міцна плита.

Плити МДФ завдяки пресуванню мають щільну і однорідну структуру і відмінно підходить для механічної обробки: різання, фрезерування, а також згинання та оброблені плити в значній мірі перевершують подібні продукти, зроблені з натурального дерева.

До речі, заказать МДФ плиту ви можете на сайті torgplit.com.ua просто зараз.

Як правило - плити МДФ виготовляються з відходів деревообробної промисловості, а також з низькосортної деревини, проте кінцевий продукт повністю відповідає будівельним та екологічним вимогам: плита може витримати необхідні навантаження, матеріал безпечний для застосування в житлових приміщеннях, а також на відміну від натурального матеріалу, де можливі сучки і нерівності, відмінно підходить для механічної обробки.

Завдяки зручності і простаті обробки, більшість сучасних нестандартних дизайнерських рішень проходить з використанням плит МДФ, а не натурального дерева.

Плити МДФ товщиною 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, найчастіше використовуються для виробництва різних настилів, наприклад, настінних і стельових панелей, плінтусів, бордюрів декоративних балок і т.п. Часто поверхню таких плит, з одного або двох сторін, покривають полімерною плівкою з малюнками дерева, плитки, натурального каменю та інших декорів. Багато виробників використовують такі панелі в якості прокладок для дверей і як декоративні елементи меблів (полиці, невеликі шафи і т. Д.).

в Будівельні матеріали Переглядів: 1347 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022