Facebook

Придбання квартири. Новобудова чи вторинний ринок?

Будівництво сьогодні проходить «бум» своєї популярності. Кожен день зводяться нові і нові будови, які відрізняються красою зовнішнього вигляду і неймовірною якістю.

новобудови подмосковьяВ процесі будівництва використовуються сучасні методики, високоякісні матеріали, інноваційні варіанти архітектурних проектів. Такий підхід до справи породжує воістину казкові будинки, в яких людина може відчувати себе комфортно і затишно. Поступово, вторинна нерухомість, стає менш затребуваною. Адже кожна людина, яка прагне зробити придбання, в першу чергу робить акцент на квартирах в новобудовах. І це правильне, цілком раціональне і економічні вигідне рішення. Чому? Давайте поговоримо про це детальніше.

Як вибрати нерухомість - первинна або вторинна?

Питання досить складне. Адже пропозицій і з того і з іншого боку - неймовірне безліч. Пріоритетом вторинної нерухомості завжди вважалася доступна ціна. А ось квартири від забудовника мають більш високі параметри вартості, але і переваг таке придбання має багато. Наприклад, вам не доведеться робити чорновий ремонт. Квартири в новобудовах продаються без чистової обробки, але там зроблена якісна стяжка, встановлено нові двері і вікна, встановлені нові інженерні системи. Це все дозволяє вам отримати перспективи неймовірно значної економії, так як вам не доведеться вкладати кошти в чорнову обробку та заміну каналізації, водопроводу, електропостачання...

Для прикладу, на сторінці http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/lviv/residential/current-offers/172/project/ ви можете придбати квартири в новобудові за доступними цінами.

Якщо уважно підійти до питання оцінки пріоритетів первинної та вторинної нерухомості, то можна впевнено сказати про те, що новобудови поєднують в собі найкращі властивості довговічності, комфортабельності, правильного планування і сучасної чорнової обробки.

Придбання квартири в житловому комплексі

Дуже популярними сьогодні стали житлові комплекси, як приклад - квартири в ностройках Чурилова Lake City, які, як правило, складаються з декількох багатоповерхових будинків. При цьому, вся принадність такого комплексу полягає в присадибній облаштуванні. Дитячі та спортивні майданчики, комфортні сади, сучасні тротуари, обладнані парковки, в загальному, тут є все те, що робить життя людини радісною і комфортною.

При вирішенні придбати квартиру потрібно зважувати всі «за» і «проти». Потрібно оцінювати все пріоритети і прораховувати вигідні моменти. Втім, як не крути, все одно квартири в новобудовах завжди були і є самим вигідним варіантом придбання, здатним подарувати людині справжній, бажаний комфорт.

в Все для дому Переглядів: 2767 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022