Facebook

Переваги стрічкових транспортерів для підприємств і заводів

Стрічковий транспортер має горизонтальний нахил приблизно 22 градуси, і його призначення транспортувати кускові та сипучі матеріали, що мають насипну щільність не вище 3,5 т / куб.м, а також штучні вантажі. Стрічкові транспортери стали популярні завдяки своїй елементарної конструкції, а також високої продуктивності і надійності.

На сьогоднішній день саме стрічкові транспортери визнані самими популярним з усіх механізмів безперервної транспортуванні різноманітних вантажів. Стрічковий транспортер відрізняється від інших завдяки тому, що в ньому поєднані функції приводного і натяжного барабанів в універсальному вузлі. А це дає можливість знизити трудомісткість основних робіт, які пов'язані безпосередньо з технічним обслуговуванням даних контейнерів, а це важливий нюанс при організації похилій траси.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить строительство заводов в украине, якщо ви плануєте заснувати підприємство по виготовленні певної продукції.

Також конвеєри можуть виготовлятися із частотними перетворювачами, але це залежить від бажання замовника. Такі пристрої допоможуть здійснювати плавний пуск для керування швидкістю, а також гальмуванням конвеєра, тим самим забезпечуючи регулювання швидкості від нуля до стандартних оборотів двигуна, не знижуючи при цьому швидкість крутного моменту валу. Таким чином стрічковий транспортер призначений для транспортування сипучих вантажів як в нахилом положенні, так і в горизонтальному.

Залежно від довжини конвеєра, він комплектується спеціальними роликами в необхідній кількості, а також мотором, виготовленим європейським виробництвом. Стрічковий транспортер дуже простий в обслуговуванні, завдяки сучасному обладнанню. Мінімальна кількість зварювальних з'єднань значно зменшує вірогідність температурних деформацій. Стрічкові транспортери популярні завдяки своїй простій конструкції.

в Обладнання Переглядів: 2345 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 січня 2021