Facebook

Циркуляційний насос і його значення в системі опалення

Мета установки циркуляційного насоса - переміщення по трубопроводу теплоносія для регулювання температури в приміщенні.

Тиск забезпечується цим агрегатом за рахунок роторів, яких існує два різновиди.

Лопаті «мокрого» варіанту повністю занурені в воду, що істотно знижує рівень шуму при роботі. Це оптимальна версія для невеликої системи, саме такі вибирають багато домовласників. Варіанти з «сухим» ротором занурені в воду лише частково, тому шумлять набагато більше.

Особливості циркуляційних насосів

Подібні агрегати постійно модернізуються, як з метою збільшення продуктивності, так і для зниження шуму. Для виготовлення різних деталей застосовуються кераміка і нержавіюча сталь, що зводить до мінімуму ймовірність заклинювання елементів. Використання таких елементів дозволило в рази збільшити термін роботи насосів, і зараз такий агрегат здатний успішно функціонувати протягом 20 років.

Друзі сайту: вас може зацікавити насосное оборудование тут http://sferacomforta.com.ua/, яке ви можете придбати за вигідними цінами.

Сучасний насос підтримує кілька режимів швидкостей перекачування, що дає можливість економити паливо, а при необхідності - прогрівати приміщення дуже швидко.

Чому насос необхідний?

Саме опалення та водопостачання дозволяють зробити життя в приватному будинку комфортною. При великій площі приміщення жити без насоса досить некомфортно. Такий агрегат допоможе обігріти будинок рівномірно, що дозволить у всіх кімнатах досягти ідеальної температури.

Це пристрій змусить теплоносій швидко циркулювати всередині системи, перекачуючи воду з колодязів, свердловин і водойм. Насос - вельми зручний агрегат, який здійснює всі дії автоматично і має простий принципом дії, що дозволяє самостійно здійснити монтаж.

Що слід враховувати при виборі?

Необхідно точно розрахувати, яка кількість тепла вам необхідно для нормального опалення будинку. Отриманий результат допоможе вам визначити, яка модель підійде для забезпечення теплом вашого житла. Важливо брати до уваги і різні другорядні чинники. Наприклад, наскільки добре утеплено підлогу і стіни. Рекомендується використовувати економічні та безшумні регульовані насоси, які можуть самостійно змінювати режим роботи в залежності від температури теплоносія.

Пам'ятайте, що цей агрегат не може нормально працювати при попаданні в систему повітря. Щоб повітряні бульбашки не проникли в теплоносій, вони повинні бути видалені за допомогою автоматичних воздухоотводов.

в Обладнання Переглядів: 2822 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022