Facebook

Поліетиленові пакети: класифікація, види та переваги

Поліетиленові пакети - найбільш часто використовувані в якості пакувального матеріалу для продовольчої і промислової категорій товарів, виготовлені з тонкого полімерного матеріалу. Цей поліетилен низького тиску є одним з кращих сировинних представників, призначених для пакувальних цілей.

Критерії та класифікація пакувальних поліетиленових пакетів

Відмінними властивостями пакетів з поліетилену низького тиску (ПНД) є:

  • - їх тонка структура;
  • - шурхотить звук, видаваний при смятии пакета;
  • - вони можуть бути як без фарбування, так і кольоровими.

Купуючи пакети з логотипом, багато хто навіть не замислюються про спосіб їх виготовлення, класифікації і т.д. І це добре, тому що хороший виробник створить поліетиленовий шедевр високої якості і покупцеві буде цього достатньо.

Етапи виробництва пакетів від МПАК включають в себе наступні методики і види операцій:

1. Метод простого екструдування. Розігрітий до високих температур поліетилен, продавлюють через кільцеподібний отвір екструдера для отримання плівкового рукава. Потім, на охолоджений отриманий матеріал наноситься фарба, зображення, текстова інформація, логотип або інші види оформлення. Після закінчення фарбування проводиться формування вироби відповідно до заданих параметрів. Сюди входять: конструкція денця пакета, закладання бічних сторін, наявність або відсутність ручок.

2. Метод екструзії із застосуванням роздування поліетиленового рукава дозволяє значно збільшити його діаметр. При цьому стінки рукава стають тоншими, а їх поверхня отримує менше прозору структуру.

Процес коронації, що проводиться після екструдування, здійснюється за допомогою коронатора. Дане пристосування, вбудоване в екструдер, допомагає поліпшити адгезію плівки до впливу фарб, забезпечуючи більш високу якість покриття. Готова продукція поставляється в рулонах. Лінії відриву забезпечені перфорацією.

в Все для дому Переглядів: 201 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 21 січня 2020