Facebook

Як вибрати металочерепицю, переваги металочерепиці

Металочерепиця користується великим попитом у забудовників. У тому числі і у приватників, які починають ремонт покрівлі власного будинку.

Це відмінний покрівельний матеріал, що володіє надійними захисними властивостями і надає будь-якого будинку завершальний і красивий вид. Виробники намагаються випускати в комплекті кріпильні та добірні елементи, а також снігозатримувальні системи. В цілому вони дозволяють монтувати функціональну і гармонійну, що відповідає безпечним вимогам дах.

У порівнянні з іншими матеріалами, процес робіт пов'язаний з укладанням металочерепиці займає набагато менше часу і менш трудомісткий. Металочерепиця від https://roof-art.com.ua/ це оцинковані профільні листи, покриті полімерним матеріалом.

Плюси металочерепиці:

  • Естетичність зовнішнього вигляду;
  • Підійде для будь-якого типу покрівлі;
  • Полегшена вага;
  • Велика колірна гамма і цветостойкость;
  • Простота монтажу і експлуатація;
  • Екологічно чистий матеріал;
  • Стійкість до перепадів температур;

І одним з головних переваг можна назвати довговічність. Термін експлуатації покрівельного матеріалу його виробники гарантують покупцям від 10 до 15 років. Монтуватися черепиця може на готову основу або самостійно, тобто це універсальний матеріал, що дозволяє працювати зі старою дахом і нової.

Але крім переваг, яких, до речі, набагато більше, у металочерепиці є свої недоліки, про які звичайно варто знати.

По - перше ціна, яку важко назвати економічною. Тому що покрівля з таких матеріалів як шифер, руберойд обійдеться забудовникові значно дешевше. Але чи можна порівняти їх з оцинкованої сталлю по довговічності і ефективності зовнішнього вигляду?

По - друге такий недолік як звукопроводность металочерепиці, який, мабуть, є головним. Тому дах потрібно додатково обладнати звукоізоляційним шаром, підкладкою, яка вбереже від гуркоту дощових крапель. Інакше звук дощу, падаючи на сталеве покриття, буде дуже гучним.

Слабкою стороною можна назвати небезпека сходу снігу. Для цього рекомендується встановлювати «власники» перешкоджають стихійного обвалення снігу.

в Будівельні матеріали Переглядів: 571 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022