Facebook

Основні плюси водяних тепловентиляторів

Водяний тепловентилятор - це опалювальний пристрій, що дозволяє рівномірно нагрівати повітря в приміщенні і швидко розподіляти його у всіх площинах. Для цього використовується трубчастий радіатор і вентилятор. Така комплектація забезпечує високу ефективність системи, оскільки нагріте повітря швидко переміщається завдяки вентилятору, наповнюючи найдальші куточки кімнати. В результаті від електромережі харчується тільки вентилятор, а це дуже вигідно в плані економії коштів на оплату рахунків за електрику. Гаряча вода в процесі обігріву кімнати надходить із системи водопостачання, тому ви економите час, витрачений на обігрів приміщення, і скорочуєте витрати на опалення.

Рівень безпеки водяних вентиляторів набагато вище, ніж звичайних тепловентиляторів, оскільки в таких моделях нагрівальний елемент не може стати причиною пожежі. Тому встановити водяні вентилятори можна навіть в тих квартирах, де проживають маленькі діти. Мобільність тепловентілятора такого типу поступається деяким іншим видам обігрівачів. Оскільки для постійного надходження гарячої води необхідно з'єднання з системою водопостачання, встановити прилад можна тільки в одному місці. Переносити його з однієї кімнати в іншу буде дуже проблематично. Але, незважаючи на це, водяной тепловентилятор по праву може називатися найсучаснішим повітряно-опалювальним устаткуванням. Воно використовується для нагріву повітря в невеликих, середніх і великих за площею приміщеннях, включаючи магазини, склади, ринки, автосалони, цеху, спортивні зали, супермаркети і т.д.

Корпус водяних тепловентиляторів зазвичай проводиться з синтетичного матеріалу - поліпропілену, який має велику механічну опірність і стійкість до дії агресивного середовища. Завдяки спеціальній технології лиття корпус залишається неподвержен впливу газів і парів, високої температури, корозії і механічних пошкоджень. У конструкції передбачена монтажна консоль, за рахунок якої обладнання може здійснювати поворот в горизонтальній площині на 180 градусів. Це робить експлуатацію апарату ще більш зручною.

Дизайн обладнання відрізняється акуратністю і стриманістю. Всі патрубки мідно-алюмінієвого теплообмінника встановлюються на задній панелі тепловентилятора, тому зовні він виглядає дуже привабливо. Сучасні моделі водяного тепловентілятора комплектуються контрольно-регулюючою автоматикою, яка використовується для регулювання потужності роботи обігрівача і обсяг витрати повітря.

Придбати безшумні і високоефективні тепловентилятори з водяним теплообмінником ви можете, звернувшись за посиланням вище. Досвід роботи - все, що потрібно вам для вибору самого якісного і вигідного тепловентилятора, який забезпечить швидке нагрівання приміщення з будь-якою площею і архітектурними особливостями.

в Все для дому Переглядів: 173 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 21 січня 2020