Facebook

Покрівля з профнастилу своїми руками

Профнастил - це хвилястий лист зі сталі, який покритий цинком. Завдяки такій структурі вода на аркушах не збирається, вона направлено стікає. Через такого властивості профнастилом стало вигідно покривати дахи.

Даний матеріал стелять на даху, як на рівні, так і на нахилені даху. Найчастіше профнастил використовують на багатоповерхових спорудах. Будинки з декількома поверхами зазвичай покривають черепицею. Профнастилом зручніше покривати великі площі, так як листи стали великих розмірів, і укладання забирає незначний час. А ще цей матеріал багатофункціональний. Так само профнастил зовсім недорогий, і економія при будівництві дуже навіть відчутна. А черепиця, наприклад, використовується більше для декоративних та архітектурних робіт.

До речі, купити покрівельні матеріали можна на цьому сайті за найкращими цінами вже сьогодні!

Як правильно кріпити профнастил?

Профлисти закріплюються тільки там, де решетування стикається з листом, тобто в увігнутою смузі профлиста.

Закріплювати профільовані листи до верхніх і нижніх обрешітки потрібно в кожну хвилю і через хвилю до проміжних.

У напрямку вітрової планки листи закріплюються в усі обрешетіни.

Профлисти закріплюються в поздовжніх стиках на проміжках близько 50 см один від одного.

Для хорошого прилягання профлистов потрібно зрушити зони з'єднань двох профлистов приблизно на 5 мм відносно один дружки.

Запам'ятайте! Ні в якому разі не кріпіть профільовані листи за допомогою цвяхів. При сильному вітрі дані листи просто відірвуться від поверхні.

Використовуйте профнастил для зведення покрівлі, але робіть покриття максимально якісним. Якщо дотримаєтеся наших рекомендацій, то у вас все вийде. Тоді покриття профільованими листами захистить ваш будинок і в спеку і в холод, а в будинку завжди буде затишно і тепло.

в Все для дому Переглядів: 2342 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019