Facebook

Альтанки проекти: функціональні особливості від Derevodim

Замислюючись над створенням на своїй присадибній ділянці альтанки, треба насамперед приділити увагу двом моментам: творчому та функціональному.

 

Щодо творчої складової: альтанка є стилеутворюючим центром ділянки, тому має органічно вписатися в оточуючий ландшафт та гармоніювати з будинком. Бажано, щоб альтанки проект (див. тут http://derevodim.com.ua/progects/projects-arbors) робив професійний архітектор. Обмежень щодо матеріалу не існує – тобто, якщо будинок з цегли, альтанка зовсім не обов’язково має бути цегляною. Але все ж спільні риси в усіх елементів присадибного екстер’єру мають бути. Це може бути колір, якісь елементи декору, наявність кованих конструкцій, тощо.

Важливим аспектом роботи над проектом альтанки є функціональність.

Типи альтанок

Вибір оптимального вигляду альтанки в значній мірі залежить від того, де та навіщо ви її будуєте. Така споруда може виконувати функції чудового місця для дитячих забав, або пункту збору родини на вечерні посиденьки, місця веселих розваг молоді чи спокійного куточку для усамітнення, релаксації та роздумів.

То derevodim пропонує розглянути типові проекти альтанок деяких найбільш популярних видів:

  • Альтанки закритого типу. Це павільйони, стіни яких скляні. Верхня частина таких стін – вікон вентилюється (відкривається на провітрювання), що забезпечує в альтанці свіже повітря. Такі павільйоні дуже зручні в місцевості з прохолодним кліматом, а також у випадку, коли споруда планується використовуватися протягом всього року. Досить часто засклені альтанки оснащують системою «тепла підлога». При замовлені проекту такої альтанки слід зважити, що іі вартість буде в середньому на 30% вища за вартість відкритої конструкції.
  • Відкриті альтанки відрізняться різними формами. Їх можна зводити у формі шости або чотирьохкутника, кола, можуть складатися з колон та даху куполообразної формі або форми шатра. Звичайно, це літній варіант, для нього зазвичай обирають найбільш привабливе місце ділянки, бажано поряд з природною чи штучною водоймою, місцем для барбекю, тощо.
  • Комбіновані конструкції, що мають скляні рами, які знімаються на літній період та вставляються взимку. Це вже капітальна конструкція, часто вона обкладається камінням або цеглою, не рідкість – проведення до таких альтанок комунікацій – води, газу, електрики. Досить часто цей вид садових споруд використовується для розведення рослин, як зимовий сад або теплиця.
в Все для дому Переглядів: 1363 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 21 червня 2018