Facebook

Види бойлерів непрямого нагріву

Бойлери мають різне призначення. У залежності від моделі двоконтурних котлів підключають накопичувач, який необхідний для накопичення запасу теплої води і подачі.

Вигідно використовувати схему опалення, в якій використовується одноконтурний котел і зовнішній бойлер непрямого нагріву. Вони спільно обігрівають будинок і забезпечують подачу гарячої води.

Для того щоб уберегти пристрій від закипання, і перегріву можна встановити бойлер непрямого нагріву від https://teplokram.com.ua/emkosti/boylery/ як буферну ємність.

Бойлери можна розділити на кілька видів залежно від виду накопичувача:

Одним з найбільш доступних і простих є нагрівальний елемент у вигляді змійовика. Нагрівання води відбувається наступним чином: під енергією носія тепла, який рухається по змійовику. Для того щоб надходила холодна вода в бойлер і подавалася гаряча в накопичувачі влаштовано 2 патрубка. Сюди можна віднести накопичувач, який має два теплообмінника. Один з них живиться від геотермального насоса або від сонячних колекторів, а другий підключений до опалювальної системи будинку.

Комбінований бойлер. У такому пристрої є одночасно два нагрівальних елемента. Основний підігрів води відбувається за допомогою змійовика, а додатковий - електричним теном. Такий бойлер вигідно відрізняється від попереднього, так як при необхідності відключення опалювальної системи, вода буде підігріватися додатковим нагрівальним елементом.

Бойлер-водонагрівач являє собою конструкцію, що складається з двох ємностей, які поміщені всередину. Як теплообмінника виступає гаряча вода, яка надходить у внутрішню ємність, виготовлену з нержавіючої сталі. Вода, яка застосовується для побутових потреб, перебуває по периметру. Таким чином, збільшується швидкість нагріву води до потрібної температури і забезпечується рівномірне нагрівання.

Бойлери непрямого нагріву можна розділити по типу розміщення:

  • Підлогового типу.
  • Настінного типу.
  • Вертикального типу.
  • Горизонтального типу.

Схема підключення бойлера залежить від принципу роботи і модифікації. Найбільш простим варіантом буде пристрій бойлера непрямого нагріву, який має як нагрівальний елемент вбудований змійовик.

в Все для дому Переглядів: 1157 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022