Facebook

Особливості гаражних воріт Hormann

Безпека вашого особистого простору багато в чому залежить від надійності систем захисту. Сучасні стандарти якості до цього додають зручність і простоту користування, а також стильний екстер'єр. Даним вимогам відповідати непросто. Проте на ринку є ряд фірм, які прагнуть до досконалості.

Особливою рисою, що відрізняє гаражні ворота Hormann, є використання сучасних високотехнологічних матеріалів в їх виготовленні. Завдяки цьому гаражні ворота не пропускають тепло, мають довгий термін служби і підвищену опірність до злому. Вони прості, зручні і безпечні при використанні.

Варто сказати, що ворота гаражные цена, на які є досить доступною, можуть встановлюватися практично в будь-яких місцях.

Бренд Hormann представляє гаражні ворота наступних видів.

• Секційні ворота. Виділяються здатністю максимально берегти простір, так як відкриваються строго вертикально і в такому положенні розташовуються під стелею. Вони універсальні і можуть бути встановлені в будь-якому типі гаражного отвору. За бажанням споживача є будь-яке колірне оформлення. Існує можливість замовити вбудовану хвіртку і поріг з нержавіючої сталі. Гаражні ворота Hormann виготовляються зі сталевих оцинкованих листів, тому мають підвищену звуко- і теплоізоляцією.

• Рулонні ворота. Такий варіант оптимальний в місцях, де існує дефіцит простору як усередині гаража, так і перед ним. Профіль виготовляється з високоміцного алюмінію, стійкого до корозії. Встановлюваний за межами консолі привід, зручний в експлуатації, а в корпус блоку управління, за замовчуванням, вмонтований внутрішній клавішний вимикач. Доступна опція персонального оформлення, що включає вибір кольору і дизайнерської обробки.

• Підйомно-поворотні ворота. Виділяються впізнаваним сучасним стилем і дизайном. Замовнику доступні 5 варіантів оформлення, в залежності від індивідуальних переваг. На вибір надаються ворота з автоматичним або ручним керуванням. Додатково встановлюється система захисту від защемлення пальців і несанкціонованого проникнення.

в Інженерні системи Переглядів: 3398 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023