Facebook

Переваги використання керамограніта, керамічної плитки і мозаїки

Розглядаючи весь спектр оздоблювальних матеріалів, хочеться зупинитися на керамограніте - досить молодому оздоблювальні матеріали.

Людина, недосвідчений у питаннях ремонту, на перший погляд не зможе відрізнити керамограніт від підлогової або настінної плитки так як ці відмінності не видно неозброєним поглядом, навіть якщо розглядати саму структуру плитки.

Найголовніша відмінність припадає на технологію виробництва керамогранита. У процесі виготовлення керамограніт проходить кілька рівнів. Перший рівень - це прессовка суміші за допомогою сильного тиску. Другий - це висушування отриманого матеріалу. Третій - це випал в спеціальних печах за допомогою дуже високих температур. Найважливішою умовою при виготовленні керамограніта є відсутність вологи в структурі суміші, вологи не повинно залишитися ні в яких кількостях. У результаті виготовлення виходить прочнейший матеріал, який називають штучним каменем.

При використанні керамограніта в ремонті можна виділити його переваги по відношенню до звичайної кахельної плитці. У зв'язку з тим, що технологія виробництва керамограніта увазі повне відсутність вологи в його складі, то можна відзначити, що рівень водопоглащаемостью практично дорівнює нулю. У результаті вищесказаного керамограніт володіє ще однією цінною властивістю, він морозостійкий. І в теж час він добре переносить і високі температури і є при цьому вогнетривким матеріалом. Внаслідок цих якостей, керамограніт можна використовувати поряд з опалювальними системами.

При виготовленні керамограніта не використовуються ніякі хімічні сполуки, тому можна говорити про екологічночті даного матеріалу. Якщо присадибна ділянка покрита плиткою, зробленої з керамограніта, то взимку не виникне проблем з її очищення. Можна використовувати будь антифризи-реагенти, які заважають утворенню полою на плитці, шкоди їй це не заподіє ніякої. До того ж, хороша стійкість до стирання дозволяє керамограниту зберігати свій первозданний вигляд дуже довгий час і радувати своїх власників навіть при дуже інтенсивної експлуатації.

Штучний камінь володіє відмінними технічними характеристиками, завдяки чому він інтенсивно використовується при обробки фасадів будинків, різних споруд аж до торгових центрів. Також його використовують для зміцнення підлог на підприємствах і заводах, там, де користуються великогабаритної технікою чи обладнанням.

Керамогранітна плитка (наприклад, kerama marazzi) має приємний естетичний вигляд, здатна прикрасити будь-яке приміщення і це в сукупності з її екологічно чистим складом, який є безпечним для людини. До того ж ще одним плюсом використання керамогранітних плитки є цілком демократична ціна, яка знайде свого покупця на різний гаманець.

в Облицювання Переглядів: 2933 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023