Facebook

Як встановити газовий котел самому?

Є кілька етапів в установці газового котла, на які варто звернути особливу увагу.

Перший - це правильно вибрати і купити газовий котел для приміщення, в якому буде проводитися встановлення. Щоб уникнути пожежі, необхідно дотримати у зв'язку з цим кілька вимог.

Варто передбачити, щоб це приміщення було відокремлено від будинку. Його площа повинна бути не менше 4 метрів квадратних. Висота повинна досягати два з половиною метри. Повинні бути вікна до яких легко дістатися щоб відкрити. Проріз дверей повинна бути не менше 800 мм. У такому приміщенні варто передбачити обробку, яка нелегко запалюється. Ще не маловажний аспект це хороша вентиляція, яка забезпечить хорошу подачу повітря.

Котел може виконувати різні функції. Наприклад, опалювати приміщення або просто гріти воду. У кожному разі є стандартні правила, як розміщувати котел.

Можливо вам потрібен якісний газовый котел настенный котел, який ви можете придбати за доступними цінами!

У кожному газовому котлі є отвір, звідки виходить продукт горіння. Варто заздалегідь передбачити, щоб цей продукт виходив за боковий вівтар приміщення. Це можна зробити пробивши додатковий отвір і вивести туди газохід котла. Варто взяти до уваги, що звичайна витяжка для цього не підходить.

Такий так званий димохід повинен бути з термостійких матеріалів. На нього не повинен впливати пар, корозія, дим. Така передбачливість позбавить вас від необхідності швидкого ремонту газоходу.

Все ж це не все про що варто турбуватися. Дуже важливо мати всю необхідну документацію. Яка дозволить отримати дозвіл на установку котла. Якщо цим знехтувати, то доведеться заплатити дуже великий штраф. Ну і демонтувати систему.

Щоб уникнути таких не приємно ситуацій необхідно наступне. Документ про те, що газовий щічок справний. Внести корективи в БТІ. Що б нанести на план, то приміщення де буде котел. Потрібна заявка, в газову службу на проект. Зазвичай розгляд такої заявки вимагає якогось часу.

На даному етапі можна встановити котел. Це можна зробити самостійно. Однак до газу підключати ви не маєте права. Коли ваша заявка буде розглянута, то газівники прийдуть і підключать котел. Така процедура називається введення котла в експлуатацію. Далі виробляються всі види розв'язки.

в Обладнання Переглядів: 2146 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 25 червня 2018