Facebook

Кухні на замовлення - про стільниці і гарнітури

Настає час, коли стає зрозуміло - не вистачає чогось на кухні. Ви стали власником нової квартири, виконали ремонт високої якості. Все чудово, але ніби чогось немає. На кухні порожньо - стільці, стіл, самотньо висять шафки. Чи можна об'єднати їх? Так, зрозуміло! Необхідно придбати кухонний гарнітур.

Однак тут з'являється певна складність. Що вигідніше купити гарнітур в салоні меблів або придбати кухні на замовлення? Оптимальним є саме другий варіант - кухні на замовлення являють собою поєднання прекрасних матеріалів і високої якості збірки. У вас з'являється можливість вибрати єдиний стиль, встановити відповідність між гарнітуром і кухонним приміщенням - і все це недорого!

Має сенс купити кухню на замовлення в єдиному матеріалі і стилі. Це класика, яка буде красивою завжди. Кухні на замовлення - ідеальний класичний варіант, який буде виглядати стильно завжди. Велика увага обов'язково слід приділити кухонним стільницям - вони можуть виконуватися з різних матеріалів. Найважчими і дорогими будуть стільниці, виконані з каменю (як натурального, так і штучного).

Надійні, але трохи менше тверді - кухонні стільниці, виконані з дерева. Вони володіють спеціальною фактурою, здатної надати кухонного гарнітуру оригінальність та індивідуальність. У деяких кухнях на замовлення використовуються скло (як звичайне, таки гравіроване). Ще один доступний за вартістю варіант - ДСП. Проте слід врахувати, що даний матеріал вбирає в себе вологу і може розбухнути при неправильному виробництві. Основні деревні породи для стільниць і фасадів - вишня, горіх, дуб, бук. Це цінні породи, і їх вартість порівняно велика.

Слід зауважити, що для створення кухонного гарнітура має сенс вдатися до допомоги зморщок і дизайнера меблів. Кухні на замовлення - еталон саме ваших мрій. Це можливість отримати саме таку кухню, яку ви побажаєте. Виконання кухні на замовлення - стовідсоткова гарантія її неповторності та індивідуальності, що дозволяє підкреслити особливості вашого смаку в облаштуванні кухні.

Меблі в кухнях на замовлення дозволяє подарувати її власникам безліч зручностей і високий рівень комфорту. Вся потрібна побутова техніка (морозилки, посудомийні машини, духові шафи) можуть бути вбудовані безпосередньо в кухонні меблі - це забезпечує розширення вільного кухонного простору.

Також, замовляючи кухонні меблі, ви можете підібрати такі матеріали, які не будуть виділяти сторонні речовини, будуть екологічно чистими - це прекрасна можливість подумати про власне здоров'я. Кухні на замовлення - можливість купити саме ті меблі, які потрібна - столи, шафи, стільці та багато іншого.

в Меблі Переглядів: 3414 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ірка Четвер, 10 грудня 2015

    На картинці у вас красива біла кухня)) така кухня хіба для того, щоб взагалі в ній нічого не готувати:D

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 18 вересня 2020