Facebook

Кухня повинна бути красивою, але і в той же час - зручною

Практично кожна господиня проводить на кухні досить багато часу (2-5 годин), тому не дивно, що вона хоче облаштувати це місце так, щоб було і красиво, і зручно.

Незвичайні ідеї дизайнерів здатні це вирішити, завдяки сучасним якісним матеріалам. Найголовніше завдання в такому питанні для господині - визначитися зі своїми бажаннями, завдання дизайнерів - зробити все якомога ефективніше і з мінімальними витратами.

У Всесвітній павутині безліч рішень, ідей, що просто очі розбігаються і в голові каша.

Кухня - насамперед робоче місце. Для цього все потрібно розпланувати з абсолютною точністю.

Розташувати меблі потрібно так, щоб вона перебувала на мінімальній відстані, але не заважала при пересуванні по кімнаті. Комфортно, якщо холодильник, робочий стіл і плита, знаходяться на близькій відстані, щоб не бігати по кухні, створюючи зайву бруд, і не валитися з ніг до кінця дня.

Важливо пам'ятати, що кухня і кімната-різні речі, точніше їх інтер'єр. У кімнаті Ви можете поставити різно рівневі стійки, полички, то все повинно бути рівним, інакше Ви можете залишитися без посуду.

Верхні шафи потрібно вішати не надто високо, але і не низько, щоб не ставити про них шишки. Буде зручніше і економічніше, якщо нижні шафи будуть висувні.

Вас може зацікавити сузуки гранд витара, яку ви можете придбати за доступними цінами та з гарантією!

Як варіант, можна поставити високий шафа, вбудований у стіну, з безліччю поличок, туди поміститься досить багато предметів і не займе багато місця.

А якою має бути раковина на кухні? Коли вибираєте раковину, потрібно врахувати площу вашого приміщення, дизайн. Але й все ж головні властивості для кухонної раковини - комфорт і функціональність.

У кухню можна поставити не великий телевізор, щоб було веселіше при готуванні. Звичайно, якщо дозволяє площа.

Красива кухня.

Коли закінчили облаштовувати кухню для зручності, «під себе», варто подумати і про оригінальності, про красу кімнати.

Тут кожен фантазує як може. Можна вибрати меблі з дерева, пластику будь-якого стилю: японський стиль, французький прованс, морський стиль і безлічі інших. Забарвлення можуть бути різними: однотонні, з ніжними візерунками. Також, якщо кухня невеликого розміру, то будуть дуже непогано виглядати світлі стіни (краще білі) і підлогова плитка з кахлю. Таким чином, вийде дуже акуратна і стильна кімната.

Скоротити захаращеність простору можна, зробивши підвіконня у вигляді стільниці, виходить дуже зручно. Для маленької кухні небажано ставити широку меблі, зменшуючи простір.

Перерва весь інтернет і купу тематичної літератури, Ви, безумовно, підберете підходящий варіант. Найголовніше для кухни- вона повинна бути затишною і хотілося творити кулінарні шедеври.

в Все для дому Переглядів: 2756 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019