Facebook

Устаткування для виробництва поліетиленової плівки

Поліетиленова плівка з різними характеристиками знаходить широке застосування у виробництві та побуті. Тому її виробництво постійно нарощується для задоволення все зростаючих потреб споживачів. Для випуску різної плівки застосовуються спеціальні лінії, одним з важливих вузлів яких є екструдер.

Екструзійні технології вже давно освоєні при виробництві різних виробів з полімерних матеріалів. Протягом шести десятків років були розроблені різні конструкції екструдерів, на яких отримують поліетиленові труби, фігурні конструктивні елементи, а також плівку різної товщини і конфігурації.

Екструзія являє собою певний фізико-хімічний процес, що відбувається за допомогою механічних операцій у присутності вологи і високої температури. Нагрівання вихідного матеріалу відбувається або в результаті тертя при механічному впливі, або від стороннього джерела тепла.

У екструзійне технологічному процесі можуть застосовуватися вихідні матеріали з різними властивостями. У цьому процесі змінюються багато параметри, такі як температура, тиск, час і інтенсивність впливу на вихідний матеріал. Одним з пристроїв для реалізації екструзійного процесу є екструдер для виробництва плівки, який використовує цю технологію для випуску різноманітних видів поліетиленової продукції.

Плівка може випускатися у формі звичайного полотна або рукава різної ширини. В останньому випадку в підготовчому циліндрі установки відбувається розплавлення вихідної сировини у вигляді гранул, потім розплавлена ​​маса продавлюється через фільєри, розташовані по колу. У результаті утворюється циліндрична заготовка, яка піддається роздування повітрям. Відбувається рівномірне охолодження рукава, його складання і намотування на паперову шпулю.

Змінюючи швидкість намотування і ширину раздува рукава, можна отримувати плівку різної товщини. На установках для виробництва плівки можна отримувати звичайні і термоусадочні види плівок, поліпропіленові, багатошарові, армовані та інші види плівковою продукції.

Для отримання плоских плівок використовують плоскощілинні екструдери, в яких розплав продавлюється через плоску щілину, і потрапляє на охолоджуючий валик або прямо в охолоджуючу ванну. Швидке зниження температури дозволяє домагатися високої прозорості плівки.

Поліетиленова плівка дозволила в значній мірі витіснити з пакувальних матеріалів папір, целофан, картон та інші. Вона має такі споживчі властивості як екологічність, унікальну структуру, зручність при вторинній переробці, відмінні якості з погляду гігієнічних вимог.

Великою популярністю користуються екструдери китайського виробництва, як і інше обладнання від фірми IS-Mac, яке призначене для виробництва різноманітної продукції з полімерних матеріалів. Ці пристрої і апарати відрізняє оптимальне співвідношення ціна / якість.

Сучасні моделі забезпечують отримання тонких поліетиленових плівок при збереженні споживчих властивостей. З'явилися можливості легко задовольнити вимоги замовників, що стосуються міцності, зносостійкості і екологічності пакувальних матеріалів.

Устаткування, вироблене в Китаї, відрізняється високим ступенем економії вихідного матеріалу, розвиненою автоматизацією управління виробничими процесами, а також високою продуктивністю. Купуючи китайське обладнання для випуску плівковою продукції, можна бути абсолютно впевненим у випуску високоякісних виробів.

в Обладнання Переглядів: 3159 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022