Facebook

Переваги лізингу вантажних авто

Для будь-якого підприємця або бізнесу важливо, щоб на рахунках завжди були якісь оборотні кошти. При цьому, далеко не завжди вигідно брати якесь дороге обладнання за готівку. На сьогодні є чимала кількість фінансових інструментів, які допомагають отримати техніку для бізнесу відразу - а виплачувати гроші поступово. Наприклад лізинг вантажівок все частіше стає пріоритетним в порівнянні з класичними кредитами.

Ідея лізингу полягає в тому, що ви отримуєте машину відразу після укладення відповідного договору. Ви виплачуєте обумовлену кількість платежів. А після закінчення терміну лізингу ви викуповує машину за залишкову вартість.

Саме таким чином транспортні компанії отримують нові вантажівки з мінімально можливими вкладеннями. Гроші не виймаються з обороту. Фінансисти кажуть, що лізинг обходиться дешевше класичного банківського кредиту. Зокрема, процентні ставки тут куди лояльніше. Не кажучи вже про те, що банки намагаються уникати кредитування ІП або ТОВ.

Крім фінансової ефективності, лизинг грузовиков Рено передбачає також можливість здати куплену машину і обміняти її на іншу. Наприклад така можливість є у Reno (провідна компанія вантажного автотранспорту). Це може бути зручним в умовах активно мінливого ділового середовища. У разі класичного автокредиту подібний exchange був би неможливий.

Більш того, лізингові платежі можливо налаштувати враховуючи сезонність вашого бізнесу. При цьому, як правило, лізингові організації допомагають також отримати вигідну страховку, щоб зробити володіння технікою безпечним і комфортним.

Як пишуть бухгалтера, лізинговий платіж можна прийняти до відрахування до бази оподаткування відразу після укладення лізингового договору. А це значить - пряма економія грошей на податки. Це також одна з приватних причин, чому підприємці зазвичай воліють лізинг, а не банківський кредит. Це як мінімум буде цікаво організаціям, які працюють за загальною системою оподаткування. Крім того, організації, які використовують відразу декілька податкових режимів, також можуть отримати відповідні податкові відрахування розподільчим методом. Бажано перед придбанням авто проконсультуватися з хорошим бухгалтером для уточнення деталей. Справа в тому, що економія на податках при грамотній бухгалтерії може виявитися вкрай істотною.

в Все для дому Переглядів: 147 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019