Facebook

Як вибрати лінолеум

Лінолеум практично не має негативних якостей і рідко коли може бути охарактеризований погано. Адже за експлуатаційними якостями, різної структурою і кольором, невеликій вартості, а також простоті в застосуванні він займає, мабуть, лідируючу позицію серед оздоблювальних матеріалів для підлоги.

Це покриття досить м'яке і пружинисте, крім того, міцне. Товщина лінолеуму, як правило, коливається від 0,8 до 4 мм, тому лінолеум можна класти практично на будь-яку поверхню. Хоча, якщо у статі є вади великого розміру, то краще взяти товстий лінолеум, ширина якого досягає 2,5 мм. При виборі та купівлі лінолеуму звертайте увагу на його товщину і якість, яке перевіряється дотиком. Добре застосовувати лінолеум на основі ПВХ. Поліестровий тонкий лінолеум можна використовувати тільки в разі, сіли ваш підлога ідеально рівний.

Верхнім шаром лінолеуму завжди є захист, яка запобігає швидке стирання кольору і структури покриття. Якщо приміщення, в якому ви проводите обробку підлоги, відрізняється великими навантаженнями на підлогу, тобто там постійно проходять люди у великих кількостях, то вибирайте лінолеум з товстим захисним шаром. Тобто для кухні, коридору, передпокою вибирайте лінолеум товщиною не менше 3 мм. А товщина захисного шару не повинна бути менше 0,25 мм. У вітальні, яка не так завантажена, як кухня, можна покласти тонший лінолеум. Пам'ятайте, що перш ніж робити закупівлю покриття, реально оціните стан підлоги і зробіть правильний вибір, з огляду на товщину лінолеуму.

Зверніть увагу, що ви можете купить Tarkett - якісний лінолеум за вигідною ціною на сайті linoleym.dp.ua вже сьогодні!

Товщі на і тип лінолеуму обов'язково повинні враховуватися при проведенні ремонтно-будівельних робіт. Вибравши для себе того чи іншого виробництва, почитайте відгуки про нього в інтернеті. Линдакса відгуки вам також слід прочитати, щоб мати на увазі на майбутнє. Якщо ви не впевнені в собі - то зверніться в професійну компанію.

в Все для дому Переглядів: 816 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018