Facebook

Види утеплювачів для покрівлі: огляд матеріалів, який вибрати

Покрівля надійно захищає будинок від снігу, дощу, вітру та інших атмосферних явищ. Однак навіть найякісніші покрівельні матеріали не можуть забезпечити достатній термоізоляції горищного приміщення і всієї будівлі в цілому. Близько 30% тепловтрат припадає на горище і дах. Утеплення горища вирішує цю проблему тільки частково.

 

Важливе значення має не тільки можливість захисту будинку від морозу і опадів. Велика площа даху, відкрита прямим сонячним променям, в жарку пору року приймає на себе велику кількість теплового випромінювання. При нагріванні повітря на горищі створюються нестерпні умови і в житловій зоні. Укладання утеплювача на дах дозволяє вирішити всі проблеми разом.

Переваги утеплення покрівлі

Теплоізоляція - Комфорт проживання в будинку безпосередньо залежить від якості матеріалів, які використовувалися для його будівництва, обробки і утепление. Використання покрівельних утеплювачів дозволяє знизити втрати тепла і заощадити на опаленні в холодну пору року.

Шумоізоляція - Більшість сучасних теплоізоляційних матеріалів мають здатність поглинати звуки. Завдяки цій якості утеплення покрівлі дає відмінний шумоізоляційний ефект, що є особливо важливим при використанні профнастилу, шиферу, покрівельного заліза або металочерепиці.

Розширення площі - Добре утеплена дах дозволяє збільшити житловий простір. На мансардному поверсі можна облаштувати робочий кабінет, тренажерний зал, додаткову спальню або кімнату відпочинку.

На що звернути увагу при виборі утеплювача

Щоб визначити який утеплювач для покрівлі вибрати потрібно ознайомитися з особливостями, плюсами і мінусами покрівельних теплоізоляційних матеріалів. Щоб термоізоляція покрівлі дала хороший результат утеплювач для даху повинен відповідати наступним вимогам:

  • стійкість до температурних перепадів;
  • низький коефіцієнт теплопровідності;
  • тривалий експлуатаційний ресурс;
  • хороша паропроникність;
  • екологічна безпека;
  • низька гігроскопічність;
  • вогнестійкість.

При виборі теплоізоляційного матеріалу важливим є його вага і щільність. Щоб не обтяжувати покрівельну конструкцію слід віддавати перевагу більш легким утеплителям із середнім рівнем щільності і низьку теплопровідність.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1203 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023