Facebook

Переваги бетонних сходів

Бетон - це унікальний матеріал в сходовому справі, який за своїми якостями перевершує багатьох конкурентів, наприклад, метал, натуральну деревину і композити. Така конструкція дозволяє втілити в життя будь-яку дизайнерську задумку і зробити покриття потрібної текстури:

 • під мармур - при виборі каменю або кахлю;
 • під дерево - за рахунок використання облицювання.

Також можна створювати авангардні конструкції хитромудрих форм із застосуванням останніх інновацій в обробці.

Основною перевагою бетонних сходів, які використовуються при облаштуванні приміщень для переміщення між поверхами, є їх висока надійність, безпеку і міцність, навіть при створенні складних гвинтових конструкцій.

Зверніть увагу, що на сайті spsbud.kiev.ua/realizovannie-proekti/ ви можете переглянути вже реалізовані проекти від компанії, яка займається виготовленням бетонних сходів відмінної якості.

Крім цього, сходи з бетону не скриплять і не розхитуються. Вони не викликають ніяких побоювань за безпеку при підйомі вгору важких предметів або виробів значних габаритів. Вантажопідйомність бетонних сходів набагато вище, ніж у дерев'яних аналогів.
Не менш значним є спектр додаткових переваг, серед яких:

 • стійкість до впливу вологи;
 • пожежна безпека;
 • стійкість до перепадів температур;
 • відсутність скрипу і сторонніх шумів;
 • різноманіття варіантів декору;
 • простота в догляді і обслуговуванні;
 • оптимальне співвідношення якості і ціни;
 • низькі експлуатаційні витрати.

Купити бетонні сходи можна як для установки в будинках для постійного проживання, так і для заміських котеджів і особняків. Такі конструкції є вибором тих, хто цінує довговічність і безпеку, а також прагне йти в ногу з часом і слідувати модним дизайнерським напрямками, створюючи унікальний, функціональний і практичний інтер'єр.

Особливості бетонних конструкцій

Очевидним недоліком є ​​досить висока ціна, проте вона в повній мірі виправдовується характеристиками конструкції. До того ж, необхідність в додатковому декорі також тягне за собою витрати, наприклад, на установку елементів художньої ковки або облицювання з деревини цінних порід. Всі перераховані особливості цілком компенсується комфортом переміщення, безпекою та зручністю в експлуатації, а також неповторним дизайном.

Найпоширеніші варіанти виготовлення

Прямі сходи з бетону підходить для апартаментів з великою площею. Такі конструкції характеризуються красою, оригінальністю і вишуканістю форм. Для невеликих будинків можна використовувати гвинтові або поворотні моделі.

При грамотному проектування бетонні сходи стає справжньою окрасою будь-якого будинку.

в Все для дому Переглядів: 1293 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 25 лютого 2020