Facebook

Міжкімнатні двері: на що покладатися при виборі?

Міжкімнатні двері - невід'ємна частина інтер'єру. Щоб двері прослужила довгий час і не приносила клопоту, важливо правильно зробити вибір при її покупці. А як це зробити, треба розібратися докладніше.

Моделі міжкімнатних дверей представлені найрізноманітніші. Яка впишеться в інтер'єр, вид, колір, це вибір кожного. А ось при виборі матеріалу варто подумати серйозно, адже саме від цього залежить, скільки прослужить вам цей виріб.

Матеріали, з яких виготовляють двері, часто комбінують між собою. Наприклад, основою, каркасом може бути сосновий брус, а Прогаль в ньому, спресованим картоном.

До речі, на сторінці http://flatwood.com.ua/mezhkomnatnyie-belyie-dveri/ ви можете придбати якісні білі міжкімнатні двері, які чудово підійдуть до вашого інтер'єру.

Звичайно, найякісніші вироби виробляють з масиву ясеня, дуба, бука. Але в експлуатації до них потрібно ставитися дбайливо. Така деревина дуже чуйно реагуватиме на перепади температура і зміну мікроклімату в будинку. Так що, роблячи вибір, краще зупинитися на переклеєних масиві. Він виготовлений за таким принципом, коли волокна при склеюванні укладаються в різному напрямку, що дозволяє уникнути деформації полотна при подальшій експлуатації. Якщо є бажання придбати поєднання ціни та якості, то можна розглянути такий варіант, як двері з складальної деревини. Такий матеріал має гарну зносостійкість, стійкий до температурних змін і коливань вологості.

Що ще важливо знати?

З МДФ плит так само виробляються досить якісні двері. Самі плити роблять з відходів деревообробки. Їх подрібнюють, обробляють, сушать і склеюють. Після всіх цих процедур виходить відмінний матеріал. Двері з такого матеріалу зносостійкі і не схильні до деформації. Здатні не міняти геометричну форму навіть протягом тривалого часу експлуатації. Декоративне оздоблення робить їх вигляд естетичним.

Покриття так само досить різноманітно. Відмінною зносостійкість має покриття з ламінату. Це може бути, як натуральний матеріал з дорогих порід дерева, так і шпон штучного виробництва. Таке покриття являє собою імітацію дерева.

Так само можна вибрати такий якісний матеріал, як плівка ПВХ. Вона заробила популярність завдяки своїй стійкості до пошкоджень. Плівка відмінно повторює всі контури рельєфу двері. До всіх своїх позитивних якостей, це порівняно дешевий матеріал.

Вибір величезний, якість різноманітно. Свої плюси можна знайти, як більш дорогих, так і в дешевих варіантах.

в Вікна і двері Переглядів: 2925 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021