Facebook

Утеплення квартири до зимових холодів

Скоро настануть зимові холоди, і часу залишилося не так багато для утеплення житла, для якого можна використовувати підручні матеріали. Безумовно, думати про утеплення потрібно, коли ви робите ремонт, але буває, що немає такої можливості створити теплу комфортну обстановку можна навіть на орендованій квартирі. З незначними фінансовими вкладеннями і порадами фахівців утеплити приміщення не складе ніяких труднощів. А найкраще відразу використовувати утеплення зовні будівлі.

Основна проблема у людей з холодним житлом - це напевно вікна, з яких йдуть постійні протяги. Легше за все встановити сучасні ПВХ вікна. Дерев'яні вікна набагато красивіше, так як робляться з клеєного бурса що запобігає розтріскування і деформацію, але такі вікна коштують чималих грошей. Якщо немає можливості придбати нові вікна, то достатньо скористатися самоклейним віконним утеплювачем, його можна придбати в будь-якому місті, і потрібно клеїти по всьому периметру поверхні. Але перед тим як клеїти потрібно раму добре вимити, знежирити і почекати, поки вона висохне. Також можна вдатися до більш кардинального кроку, це зняти рами, зробити в них паз для утеплювача, а потім гарненько обробити за допомогою силіконового герметика. Такий крок дозволить позбавиться від проблеми холоду років на п'ятнадцять.

Зверніть увагу, що утепление стен одесса цена на яке є досить доступною, ви можете собі дозволити, щоб зекономити чимало коштів на опаленні в майбутньому.

Утеплення стін і підлоги

Якщо провести монтаж теплої підлоги і підібрати гарне покриття для підлоги, то можна усунути незручності холодної підлоги, також виробники пропонують різні теплоізоляційні підкладки, які підходять для різних статей, з їх допомогою тепло втрата значно зменшується. Якщо немає можливості змінити підлоги можна придбати пухнастий килим або ковролін, який постелити можна самостійно необхідно тільки краю притиснути за допомогою плінтусів.

Нерідко буває, що холод йде від стін, а не від підлоги або від вікон, тоді необхідно придбати досить щільні шпалери, або ще на стадії ремонту використовувати спеціальний утеплювач, тоді утепление стен одесса буде найбільш ефективним. Є і більш легкий спосіб, це придбати спеціальні панелі для стін які мають тепло і звукоізоляційні властивості. Дизайнери пропонують велику різноманітність панелей з фетру або коркове покриття, вони виглядають дуже красиво, і до того ж будуть тримати тепло в будинку, погодьтеся це набагато краще, ніж старі килими, що важать на стінах.


Щоб утеплити двері модно встановити щітки які кріпляться саморізами, або утеплити їх спеціальною стрічкою на клейкою підставі, або встановити утеплювач накладної на двері.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1217 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 21 вересня 2019