Facebook

Легка пара в лазні

Хороша лазня це сенс і історія життя практично кожної пересічної людини. Це традиція нації і улюблене заняття більшості громадян. Слоган "З легким паром!" головний після відвідин дивного винаходу людства лазні. Вплив температури і вологості на організм людини є неоціненним в оздоровленні тіла.

В даний час конструкцій печей, парилень і устаткування лазень безліч. Від простих до найскладніших. Але головним залишається в цьому процесі отримання легкої пари. Не вдаючись в подробиці фізики отримання дрібнодисперсного водяної пари скажу одне, поливаючи розігріті камені навіть окропом ми не отримаємо легкий пар. Камені на поверхні кам'янки дуже швидко остигають, віддаючи тепло і легкої пари не виробляють.

Зверніть увагу, що якісні генераторы легкого пара в Теплодар Украина ви можете придбати на сайті teplodar.in.ua за найвигіднішими цінами уже сьогодні!

У своїй конструкції я спробував зробити отримання легкого пара ось таким методом. Конструкція досить проста. Піч для лазні з кам'янкою звичайна. З відеороликів і коментарів на ютубі все стає зрозумілим. Головне не лити окріп на камені, а подати його до будинку кам'янки. Все можна виготовити з підручних матеріалів, що є вдома. У моєму випадку це звичайна каструля (в ній запарюються на ваш розсуд всілякі трави), всередині її фільтр, потім варто кран і мідна трубка подачі розчину всередину кам'янки з дрібними (приблизно 1,5 мм) отворами на кінці трубки. Кінець трубки закритий. Практика щотижневого використання такої конструкції протягом року показала ефективність такої конструкції і самої ідеї отримання легкої пари.

Справжня лазня - це поєднання температури 65 ° С і вологості 65%. У ній і віник не пересихала, і дихається легко. Мало хто пробував справжній «легкий пар», тому за статистикою багато людей не люблять паритися. Але варто їм один раз спробувати, що таке справжній «легкий пар», з віником, трав'яним чаєм, мильним масажем, і вони потім будуть все життя вважати, що справжній відпочинок організму неможливий без лазні.

в Все для дому Переглядів: 658 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 21 вересня 2019