Facebook

Види дорожніх огороджень

Дорожне огородження

Дорожні огородження являють собою надійні і міцні установки, які необхідні для забезпечення безпечного пересування транспортних засобів і пішоходів. Такі конструкції є частиною дорожньої інфраструктури, які зменшують ймовірність виникнення аварійної ситуації і знижують наслідки в разі дорожньо-транспортної пригоди.

Види дорожніх огороджень
Забезпечення безпеки за допомогою огорож може бути виконано з використанням декількох видів установок, які представлені нижче. Придбати дорожні огородження можна тут: https://risteil.com/dorozhnoe-ograzhdenie.html

1. Дорожні

Огородження цього виду встановлюються на автомобільних трасах і можуть бути односторонніми або двосторонніми. Односторонні встановлюються уздовж узбіччя і запобігають виїзд автомобіля на узбіччя, газон і т.д. Огорожі двостороннього типу монтуються тільки на автотрасах, які мають більше 4-х ліній руху. Вони запобігають виїзд машини на лінію зустрічного руху.

2. Мостові

Установки цього типу встановлюються на шляхопроводах або інших мостових спорудах. Як і дорожні огорожі, вони можуть бути односторонніми або двосторонніми. Односторонні встановлюються по обидва боки проїжджої частини і виключають падіння транспортного засобу з великої висоти. Двосторонні запобігають виїзд автомобіля на смугу зустрічного руху, а також поділяють великі магістралі з загальнодоступними автотрасами.

3. Тросові

Варто відзначити, що тросові огородження є новим винаходом, однак вже користуються великою популярністю. Це обумовлено деякими перевагами, серед яких можна виділити міцність, стійкість до сильного механічного впливу і простий монтаж. Тросові огородження являють собою металеві стійки, через які протягнуті троси.

4. Пішохідні

Установки цього типу є не тільки частиною дорожньої інфраструктури, а й міський. Це обумовлено привабливим зовнішнім виглядом, так як конструкція може мати різні декоративні елементи. Завдяки цьому пішохідні огорожі є окрасою міста. Огородження для пішоходів встановлюються уздовж автомобільних доріг і мостових споруд для забезпечення безпечного пересування.

Огородження будь-якого виду виготовляються з міцних матеріалів і обробляються спеціальним антикорозійним засобом.

в Інженерні системи Переглядів: 3054 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022