Facebook

Меблеві фасади з масиву дерева

Меблеві фасади, виготовлені з масиву дерева, є неперевершеним предметом інтер'єру. Вони відрізняються комфортом і надійністю. Фасади з натуральної деревини отримали широку популярність при виготовленні будь-якого виду меблів. Вони створюють затишну атмосферу сучасного приміщення, роблять його індивідуальним і неперевершеним.

Масиви, які використовуються для виготовлення кухонних гарнітурів

Сучасні фасади з масиву на сайте meblimaker.com.ua виготовляють з різних порід деревини: дуба, берези, сосни, ясена. Всі вони мають відмінні риси і ряд переваг. А саме:

Сосна. Це найпоширеніший і недорогий матеріал, з якого виготовляють меблеві фасади. Перед надходженням у продаж масив покривають спеціальним захисним лаком, який надає виробу стійкість до впливів підвищеної вологості і перепадів температури, а також до механічних пошкоджень. Це натуральний природний матеріал, який відповідає всім критеріям якості. Вихідний від сосни приємний лісовий аромат створює в приміщенні сприятливий мікроклімат. При правильному догляді вироби з масиву сосни прослужать тривалий час, зберігаючи свій первісний вигляд.

Дуб. З цієї породи деревини виготовляють класичні моделі меблів. Дуб - це щільний і надійний матеріал, який не вбирає вологу. У масиву дуба індивідуальний неповторний малюнок, створений самою природою. Матеріал має стійкість до будь-яких пошкоджень, довговічністю. Подібної деревині можна надати безліч різних відтінків, покривши її спеціальним лаком.

Ясень. Ця порода дерева по своїх характеристиках схожа з дубом. Масив ясеня є дорогим і довговічним матеріалом. Фасади меблеві на основі цієї деревини виглядають розкішно і презентабельно.

Береза. Незважаючи на те, що масив з берези найбільш схильний до зовнішнього механічного та температурного впливу, з нього можна виготовити неперевершені і унікальні форми меблів. Якщо обробити дерево спеціальним покриттям, то можна імітувати такі породи, як дуб, ясен і т.д.

Переваги меблевих фасадів з масиву

Відмітною якістю і безсумнівним достоїнством даного матеріалу є його натуральність і екологічність. Крім цього, фасади з масиву стійкі до гниття, впливу підвищеної вологості, вони мають високу міцність, надійністю і тривалим терміном експлуатації.

Фасади з масиву мають привабливий і оригінальний зовнішній вигляд, їх можна виготовити за індивідуальним замовленням, до того ж вони виділяють приємний аромат. Подібні фасади підходять до будь-якого виду дизайну приміщення.

в Меблі Переглядів: 771 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 22 червня 2021