Facebook

Як вибрати справді якісну керамічну плитку

На сьогоднішній день ще не придумано оздоблювального матеріалу, який зміг би потіснити з лідируючих позицій керамічну плитку. За рахунок таких переваг як невисока вартість, універсальність, придатність для облицювання як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь, легкості в догляді і довговічності розглянутий матеріал залишиться на вершині олімпу ще дуже довгий час. У кераміки не тільки багато переваг перед іншими матеріалами для обробки, але і типів, торгових марок, країн виробництва і багатьох інших нюансів теж не перелічити. І як не загубитися в цьому розмаїтті розповість ця стаття.

Головні моменти вибору плитки

В першу чергу, під час вибору важливо розуміти, в якому приміщенні буде використовуватися той чи інший варіант кераміки. Для укладання на підлогу краще брати итальянскую плитку з більшою товщиною. Для поверхні стін підійде і менш товстий варіант.

Далі розберемося з палітрою кольорів. Якщо присутні сумніви при виборі кольору, то слід використовувати кілька простих правил:

  • для підлогового покриття краще придбати плитку на кілька тонів темніше тієї, яка буде на поверхні стін, так як стать частіше схильний до забруднення;
  • поверхні, розташовані в нижній частині стіни ванної кімнати, а також вбиральні. З тієї ж причини, що і підлогу кухні, найкраще облицьовувати темною плиткою;
  • в приміщення, що має невелику площу, краще вибирати плитку світлих тонів, так як вона допоможе візуально розширити простір;
  • для облицювання стін на кухні, особливо в місці, де встановлена ​​плита і постійно йде приготування їжі, важливо вибрати плитку холодних тонів, так як теплі відтінки додатково підкреслять атмосферу спеки в приміщенні.

Тепер поговоримо про вибір форми і розмірів. Цей момент є досить важливим, і ігнорувати його не варто. В процесі вибору розміру плитки слід пам'ятати:

  • для підлоги варто вибирати плитку в формі правильного квадрата і розміром більше, ніж 10х10 сантиметрів;
  • якщо площа кімнати перевищує 10 квадратів, то можна розглянути варіант з використанням плитки розміром 40х40;
  • при виборі плитки для приміщення з невисокими стелями, найкраще скористатися не квадратної керамікою, а виробами з прямокутною формою, що дозволить візуально збільшити висоту.

Коли попередні етапи вибору пройдені, можна переходити до визначення якості виробу.

Насамперед доведеться уважно ознайомитися з маркуванням товарів. Для нанесення маркування виробник використовує набір цифр і букв, які несуть в собі інформацію про спосіб виготовлення і міцності вироби.

Буква «А» у маркуванні плитки означає те, що виріб зроблений за допомогою сучасного методу екструдування, а нарізка здійснюється високоточним цифровим обладнанням. За рахунок застосування даних технологій виробник домагається однакового розміру всієї продукції.

Буква «У» у маркуванні плитки означає те, що виріб зроблений за допомогою методу пресування. В даному випадку виробник знижує витрати і, відповідно, кінцеву ціну продукції. Однак в розмірах такої кераміки завжди є похибки, що веде до появи проблем під час кладки.

в Облицювання Переглядів: 418 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 17 січня 2021