Facebook

Скляні двері в сауну або лазню

Традиційно для будівництва і внутрішнього оформлення приватних саун і лазень використовується деревина. Втім, багато власників парних віддають перевагу іншим, не менш ефективним і безпечним матеріалами, наприклад склу.

За своїми експлуатаційними характеристиками скляні двери для бани абсолютно не поступаються, а в деяких випадках навіть перевершують дерев'яні аналоги. Вони лаконічно вписуються в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його вишуканість і колорит.

Переваги та недоліки скляних дверей для лазні

Скляні двері для лазні мають значним переліком достоїнств, завдяки яким вони стають більш затребуваними.

Стійкість до гниття і корозії, при експлуатації в умовах підвищеної вологості.

Збереження початкової форми полотна. Відсутність реакції на перепади температур не призводить до теплового розширення скла, тому такі двері не розбухає і не дає усадки.

Гігієнічність і безпеку. Скло - екологічний матеріал, стійкий до появи цвілі і хвороботворних мікроорганізмів.

Жаростійкість. Полотна відповідають основним вимогам пожежної безпеки, тому вони можуть експлуатуватися поблизу опалювального обладнання.

Привабливий зовнішній вигляд. Двері зі скла можуть мати різний дизайн виконання, оформлені дерев'яними декоративними вставками, орнаментом або розписом.

Тривалий експлуатаційний термін. Зважаючи на відсутність негативного впливу скляні полотна можуть експлуатуватися кілька десятків років.

Простота і доступність обслуговування. Догляд за виробом полягає в використанні неагресивних побутових засобів і вологої губки.

Світлопропускна здатність скла. Двері для сауни та лазні забезпечують хороший потік світла в парну, що дозволяє знизити обсяг споживаної електроенергії.

Незважаючи на те що скляні лазневі двері практично позбавлені недоліків, все ж деякі з них є:

Значні габарити. Скляні полотна мають велику вагу, тому для установки подібної конструкції необхідно залучати помічника.

Висока ціна. Вона виправдана якістю матеріалу, технологією виготовлення і надійністю експлуатації.

Крихкість. Скло - крихкий матеріал, сприйнятливий до механічних пошкоджень. Однак додаткова гарт підвищує характеристики міцності полотен. Як правило, скляні двері в парну має достатню товщину - від 8 до 10 мм, тому є зносостійкого і довговічною.

Незважаючи на наявні недоліки, які коригуються, дверні полотна зі скла стали досить затребуваними і популярними.

в Вікна і двері Переглядів: 423 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 січня 2021