Facebook

Краноманіпуляторні установки

Будівництво, монтаж об'ємних конструкцій та перевезення габаритних вантажів неможливо собі уявити без застосування технічного оснащення, створеного спеціально для цих цілей.

Кран маніпулятор - складна спеціалізована техніка, призначена для вантаження і транспортування великогабаритних вантажів і різних видів будівельного обладнання.

Види маніпуляторів

Крани маніпулятори мають кілька відмінних критеріїв, кожен набір характеристик дозволяє віднести техніку до особливого виду. Серед основних критеріїв виділяють ступінь висоти підйому, вигляд пристрою для захоплення вантажу, обмеження вантажопідйомності, виліт стріли і максимально можливе навантаження.

А якщо ж вам потрібен кран висотний, тоді советую сайт http://cbt-v.com.ua/product/tower-crane-huba6024, на якому можна вигідно орендувати спецтехніку для власного будівництва!

Купівля або оренда?

Безумовно, наявність власного обладнання значно полегшує процес його використання та підготовки. Відсутні необхідність попереднього планування замовлення маніпулятора і подальші тимчасові витрати на очікування його доставки до місця передбачуваних робіт.

Не рідкісні випадки перекуповування спеціалізованої техніки, «вживаної». Багато набувають обладнання під певний обсяг робіт, будівництво будинку, наприклад. По завершенню поставленого завдання, ступінь зносу техніки незначна, а необхідність у її наявності відпадає. Такі маніпулятори б/у обійдуться набагато дешевше нових аналогів, а прослужать нітрохи не менше.

Однак утримання і обслуговування власного будівельного автопарку не завжди є економічно обґрунтованим.

Досить часто потреба в маніпуляторі є одномоментною або періодичною. У таких випадках, утримання власного вантажопідйомником, укупі з цілим рядом іншої будівельної техніки, є економічно невигідним. На допомогу приходять різні компанії, що надають подібну техніку в оренду. Кран маніпулятор використовується орендарем певну кількість часу, а обов'язки з технічного обслуговування лягають на власника. Оплата в даному випадку відбувається тільки за фактичний час користування.

в Інженерні системи Переглядів: 2329 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 13 грудня 2018