Facebook

Всі переваги коркового покриття для підлоги

Дивлячись на звичайну винну пробку, ви можете подумати, наскільки міцним і довговічним може бути корковий підлогу. Але винні пробки і підлогове покриття викрашіваются по-різному. Завдяки складним технологіям і спеціальній обробці, з коркової кори виходять відмінні і довговічні дубові дошки.

Коркове покриття ціна на які залежить від їх видів, зараз стає все більш затребуваним. Це може бути м'яка і гнучка поверхню, яка використовується в якості основи для ламінату або паркетна дошка, якій не страшні залізні каблуки і шпильки. Щоб б ви не робили на такій підлозі, там не буде залишатися слідів. Найбільш підходящим покриттям підлоги корковий матеріал є для нових багатоповерхових будинків. Це відмінно допоможе в тому випадку, якщо сусіди зверху часто вас затоплюють або тече весь час дах. У такому випадку вода, що потрапила на паркет, зіпсує його. А ось корковий матеріал застосовують для закриття винних пляшок, тому потоп йому не страшний.

Також добре підійдуть пробкові підлоги для тих, хто любить робити в квартирі перестановку. Вам не тільки не доведеться хвилюватися про подряпинах на підлозі, але і не думати за вм'ятини. Пробка сама по собі заповнена повітрям, тому всі утворилися нерівності згодом вирівняються і піднімуться. Також задумайтеся над таким покриттям, якщо у вас кожен день розкладається і збирається диван.

До речі, якісне пробкове покриття ви можете купити на сторінці http://euro-style.kiev.ua/catalog/probka за цілком доступними цінами для своєї оселі.

Завдяки своїм протиударним і водостійким властивостям коркова підлога буде добре виглядати на кухні або у ванній. Господині тепер можуть не боятися впустити на підлогу скляний посуд і розбити її. Пробка буде відпружинювати і зберігати всі ваші речі, які впали.

Коркові підлоги є хорошим теплоізоляційним матеріалом. Тому їх можна сміливо укладати на балконі або в дитячій. Це поверхня буде тепліше, ніж підлога з плитки або ламінату. Якщо ви вирішили укласти таку підлогу в дитячій, то правильно зробили. Він є не тільки протиударним, але й приглушує всі звуки. Поетом навіть якщо ваша дитина раннім вихідним вранці захоче залишати м'яч або пострибати, сусіди не почують гучних звуків. Однак від шуму телевізора або музичних інструментів така підлога вас не врятує.

Всі пробкові підлозі можуть бути виконані у вигляді дощок або квадратних плит. У результаті укладання у вас вийде плаваюча підлога. При цьому конструкція буде така ж, як і у ламінату. Тому ви самі зможете впоратися з укладанням і всіма ремонтними роботами.

в Все для дому Переглядів: 2462 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 24 лютого 2021