Facebook

Енергоефективні вікна нового покоління

Енергоефективні вікна

Про раціональне використання ресурсів і важливості дбайливого ставлення до навколишнього середовища в світовому співтоваристві говорять не перший рік. Один з головних трендів - тренд на енергоефективність, який як і раніше не втрачає своєї актуальності.

 

Все в більшій кількості країн світу, особливо там, де є дефіцит власних енергоресурсів, уряд прагне мотивувати жителів використовувати енергозберігаючі технології, вводячи спеціальні податкові пільги. Все більше виробників в різних галузях ринку створюють продукти з підвищеним рівнем енергоефективності. І, звичайно, все більше споживачів шукають можливості для економії, яку дає використання таких продуктів, в довгостроковій перспективі.

Відповідно до думки експертів, економія, наприклад, на комунальних платежах, за рахунок використання енергоефективних матеріалів і технологій, може доходити до 40%. Одним з найбільш доступних способів знизити витрати на опалення і зберегти в приміщенні більше тепла є установка енергоефективних вікон. А встановити їх вам може допомогти компания Ornet, в якій діють доволі непогані знижки.

Інновації в віконної галузі


Серед виробників, які оперативно реагують на запити ринку і пропонують споживачам інноваційні та ефективні рішення, - німецький концерн з виробництва віконних і дверних профілів з ПВХ profine GmbH (бренди КВЕ, TROCAL і KÖMMERLING). У лінійці компанії велика кількість енергоефективних систем. Особливу популярність серед європейських, особливо, німецьких і австрійських споживачів, набирає система КВЕ_88new.

Енергоефективна семікамерний система КВЕ_88new з трьома контурами ущільнювача, маючи значні показники теплоізоляції, відповідає всім вимогам, встановленим для «пасивних» (енергоефективних) будинків: її опір теплопередачі одно 1,05 м² ° C / Вт. Однак і цей показник може підвищуватися при використанні додаткових можливостей, які пропонує виробник: спеціальних термовкладиш або профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом за технологією proEnergyTec.

У порівнянні з вікнами з звичайних вузьких систем, вікна з профілю КВЕ_88new на 50-60% краще зберігають тепло і відмінно підходять для установки в регіонах України з суворим кліматом. Конструкція з профільної системи КВЕ_88new може бути доповнена двокамерним склопакетом шириною до 48 мм, що дозволить не тільки зберегти тепло і затишок будинку, але і заощадити гроші на опаленні, відмовившись від додаткових обігрівачів.

Додатковою перевагою для споживачів, які цінують не тільки енергоефективні, а й екологічні рішення, є також відсутність у складі профільних систем марки KBE свинцю. Особлива технологія виробництва (greenline), з використанням безсвинцевим стабілізаторів, робить віконні профілі повністю безпечними і нешкідливими, як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища. Екологічність профілів російського виробництва підтверджує єдина визнана в країні екомаркування міжнародного рівня - «Листок життя». Для того щоб підтвердити право на її використання, компанія щорічно проходить добровільну сертифікацію.

в Вікна і двері Переглядів: 679 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021