Facebook

Коаксіальний димохід

Переважна більшість людей прагне до комфорту. У зимовий час практичним синонімом комфорту є тепло, і якщо в багатоквартирному будинку за нього відповідає ЖКС, то в приватному житлі створювати затишок доводиться самостійно. Останнім часом багато хто віддає перевагу різноманітним печей і казанів, і коаксіальний димохід може стати вельми корисною частиною подібної системи опалення.

Що таке коаксіальний димохід

З конструктивної точки, це димовідвод, що складається з пари інтегрованих один в одного труб неоднакового діаметра. При цьому стінки труб не стикаються, а лише з'єднані в ряді місць перемичками для отримання загальної жорсткості конструкції. Власне, «один в іншому» це і є розшифровка поняття «коаксіальний». Такий димар часто використовується для газового котла, конвектора або іншого апарату із закритою камерою згоряння. Суть цього винаходу полягає в тому, що по зовнішній трубі до нашого котла підводиться повітря, а по внутрішній відводиться дим і інші продукти горіння.

Зверніть увагу, що якісні коаксиальные дымоходы ви можете придбати на сайті iven.com.ua за найприємнішами цінами вже сьогодні.

Природно, що просто дві труби до котла не приєдналася так, щоб гарантувати нормальну циркуляцію газів і при цьому забезпечити прийнятний зовнішній вигляд. Тому насправді будова коаксіального димоходу трохи складніша, і конструктив зазвичай включає в себе наступні елементи:

  • прямі труби, що формують основну частину димоходу;
  • кутові коліна, що дозволяють зробити повороти в потрібних місцях;
  • трійник для з'єднання труб від різних котлів, а також для приєднання до них;
  • пристрій для збору і виведення конденсату.

Остання деталь дуже важлива, так як через різницю температур на стінках труб неодмінно буде утворюватися і накопичуватися волога. Щоб вона не стікала в котел або на стіни і потрібен відстійник з можливістю зливу.

Перераховані переваги здатні змусити багатьох задуматися про використання саме такого варіанту опалення. Але потрібно розуміти, що для цього потрібно саме котел із закритою камерою, наприклад, на газі.

в Все для дому Переглядів: 1043 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023