Facebook

Металоконструкції як основа промислового будівництва

Металоконструкції набули широкого поширення у всіх галузях діяльності людини, і особливо в промисловому будівництві, де їх використання дозволяє скоротити терміни будівництва, заощадити гроші на зведення фундаменту при дотриманні будівельних норм і правил. Детальніше про переваги металоконструкцій конкретно в промисловому будівництві читайте в нашій статті.

Широкі архітектурні можливості. Металоконструкції утворюють каркаси самих різних форм і розмірів, що дозволяє створювати технічні приміщення з високими стелями, оптимальним скатом покрівлі, а також незвичайною формою для потреб виробництва або з естетичної точки зору.

Висока надійність. Металоконструкції відрізняються високою міцністю, опору навантаженням на стиск і розтяг, стійкості до деформації, особливо при правильному спроектованих і змонтованих ребрах жорсткості. Висока стійкість металоконструкцій до механічних пошкоджень дозволяє промисловим спорудам навіть витримувати землетруси. Якщо вас цікавить монтаж металоконструкцій, то рекомендуємо перейти за посиланням http://olandptm.ru/en/.

Вогнестійкість. Металоконструкції не підтримують горіння і деформуються тільки при дуже високих температурах понад 1000 градусів. Для обробки металоконструкцій в промисловому будівництві використовуються сендвіч-панелі, які представляють собою металеві листи з прошарком утеплювача між ними. Така зовнішня і внутрішня обробка забезпечує стійкість до спалахів.

Теплостійкість. Залежно від призначення і цілей експлуатації промислової будівлі, використовуються відповідні утеплювачі, які можуть забезпечити мінімальні тепловтрати. Йдеться про мінеральній ваті, базальтовому волокні, рідше - пінополістиролі і пінопласт, які є горючими матеріалами і в процесі неконтрольованого горіння виділяють шкідливі речовини.

Незалежність від погоди. Промислові будівлі з використанням металоконструкцій можуть зводитися в будь-який час року і навіть в дощову погоду, завдяки відсутності необхідності споруджувати фундамент.

в Все для дому Переглядів: 1179 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023