Facebook

Біметалеві радіатори опалення

Тепло в будинку - характеристика, якою може, навіть при сучасному рівні розвиненості комунальних мереж, похвалитися далеко не кожна сім'я. Як правило, більшість власників міських квартир скаржаться на недостатньо ефективну роботу системи центрального опалення.

Системи опалення нерідко дають збій, батареї течуть, їх тепловіддача настільки мала, що підтримувати оптимальну температуру практично неможливо.

Відбувається це з кількох причин. Якщо не брати до уваги несумлінне виконання обов'язків компанією, яка подає тепло, то причиною низької температури в квартирі виступають батареї опалення й радіатори.

Ті, хто зберіг в будинку чавунні радіатори, шкодують про це з року в рік, адже вони не тільки недостатньо ефективні, але і вельми зношені. Заміна радіаторів, в більшості випадків, вирішують проблему холоду в квартирах.

Якщо не шкодувати коштів при виборі радіатора, всі ці проблеми можна легко вирішити.

На ринку не перший рік користуються величезним попитом біметалеві радіатори, які завдяки своїй конструктивній особливості, вважаються максимально ефективними для опалення приміщень. А придбати їх можна на сайте climate-ideal.ru вже зараз.

Основа їх - труба-каркас, виконана з високоякісної сталі. Цей матеріал:

  • не боїться корозії, а тому визнається одним з найбільш довговічних, надійних;
  • здатний винести перепади тиску в мережі, що важливо при використанні конструкції в приватному секторі, де буває відключення опалення;
  • справляється з високими температурами, що дає можливість регулювати температуру повітря в приміщенні;
  • виглядають цілком привабливо і сучасно в порівнянні зі старими зношеними батареями.

Характеристики біметалевих радіаторів опалення

Всі вище означені характеристики були посилені перевагами алюмінію. Саме в нього «взули» сталевий каркас.

Тонкі пластини залишаються міцними і надійними, не бояться механічних навантажень, найсильніших гідроударів або нестабільності циркуляції води.

При виборі монолітного радіатора, тобто не має секцій, ці характеристики вдвічі більше. Однак такий опалювальний прилад буде доречний тільки в промислових зонах.

Для опалення приватного будинку або квартири підійдуть секційні радіатори. Секції якраз і створюються з алюмінію. Вони дозволяють посилити показники тепловіддачі.

Крім того, виглядають алюмінієві пластини завжди бездоганно. Гладкий корпус і приємні колірні гами роблять радіатори доречними в будь-якому офісному приміщенні або в будинку.

в Все для дому Переглядів: 1154 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023