Facebook

Яких видів буває вантажна спецтехніка

Навантажувальну техніку можна поділити на ручні візки, штабелери, гідравлічні візки, електровізки, дизельні навантажувачі, електронавантажувачі, газові навантажувачі. Від типу складу залежить і використовуване обладнання.

Гідравлічні візки являють собою поширений тип вантажно-розвантажувального обладнання. Такий навантажувач, найчастіше використовується в магазинах, складах, підсобних приміщеннях. Вартість візків прийнятна, крім цього вони відрізняються універсальністю. У Росії найбільш популярні візки, які мають обрезиненние металеві коліщатка. У сладах з хорошим покриттям застосовуються візки з полурітановимі, ​​нейлоновими колесами. Вони не шкодять статевої поверхні складів.

Наступний вид візки - електричний механізм, який полегшує працю працівників і зменшує фізичні навантаження. Таке обладнання виконує безліч функцій з мінімальними витратами, а управління цією технікою досить просте. Електричні візки часто використовуються у великих супермаркетах.

Деякі види електричних візків забезпечені функцією штабелеров, тобто можливістю складування вантажів до 2х метрів. Вони бувають ручної та електричної тяги. Штабелери застосовуються для складування вантажів на різних висотах. Таке обладнання дуже активно використовується для транспортування вантажів на невеликих складах.

На складах з великим вантажообігом використовуються навантажувачі xcmg. Вони бувають наступних видів: електронавантажувачі, дизельні та газові навантажувачі.

- Електронавантажувачі використовуються для проведення робіт усередині приміщення і на вулиці. Така техніка має кислотні або лужні батареї.

- Газові і дизельні навантажувачі використовуються для проведення робіт на відкритих складах. Дизельні агрегати мають блокатор вихлопних газів, який особливо необхідний в закритому приміщенні. Газовий навантажувач працює на зрідженому газі. Перевага газового навантажувача - хороші екологічні показники і низька ціна палива.

в Обладнання Переглядів: 2154 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 04 червня 2020