Facebook

Водонагрівачі накопичувального типу. Вибираємо правильно

Відключення гарячого водопостачання в квартирах навіть на короткий час - явище досить поширене і дуже неприємне. Доводиться гріти воду в каструлях, щоб вимити посуд, попрати, викуповувати дитини і вимитися самим.

Але існує чудовий спосіб раз і назавжди забути про ці проблеми - купити водонагрівач накопичувального типу, або бойлер. Цей побутовий прилад являє собою металевий бак зі спеціальним нагрівальним елементом.

Перш, ніж придбати водонагрівач, потрібно визначитися, який же саме вам підходить. Бойлери розрізняються по тому, який джерело енергії їм потрібно, за обсягом бака, потужності, виду внутрішнього покриття.

Вода в бойлері може нагріватися за допомогою електрики або газу. Електричний водонагрівач отримує живлення від звичайної електромережі- досить вставити вилку в розетку. Тож водонагреватель накопительный цена на який є досить доступною, буде хорошим вибором.

Газові нагрівачі більш потужні, вода в них нагрівається швидше (наприклад, 150л води газовий бойлер нагріє за годину-півтора), але монтаж подібних моделей бойлерів передбачає спорудження димоходу.

Розглядаючи питання про обсяг бака, потрібно враховувати те, що чим більше його розмір, тим більше електроенергії він споживає. Компактний і досить економний в цьому відношенні накопичувальний водонагрівач Лемакс. Його легко розмістити навіть в приміщенні невеликій площі.

Обсяг бака слід вибирати з розрахунку від 50 л води на одного члена сім'ї. А для миття посуду досить буде 10-20 л обсяг. Стандартний розмір бака водонагрівача, який встановлюється в міських квартирах - від 165 до 185 л.

Внутрішнє покриття бака бойлера може бути різним - з стеклофарфора, й стали, і, навіть, з титановим напиленням.

Термін експлуатації бойлера безпосередньо залежить від антикорозійного покриття. Покриття з стеклофарфора не боїться корозії, але від різких перепадів температури на ньому можуть з'явитися тріщини. Більш надійні бойлери з титановим напиленням і з покриттям з нержавіючої сталі. Термін служби складає не менше 8 - 12 років, але, у зв'язку з цим, і вартість їх значно вище.

Незалежно від моделі, температура нагріву води в бойлері становить близько 65 градусів.

Водонагреватели накопичувального типу заслужено користуються великим попитом, оскільки позбавляють споживача від серйозної проблеми, забезпечуючи безперебійне постачання гарячої води.

в Обладнання Переглядів: 494 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019